Anitas Krūmiņas neirologa prakse - Nekompetents speciālists

Neiesaku apmeklēt šo speciālistu , un ja kāds ģimenes ārsts to iesaka, ieteiktu arī pārvērtēt arī ģimenes ārsta kompetenci un ieinteresētību Jūsu veselībā.

Īsumā: Dr. Krūmiņa ir ar konveijera attieksmi , nav ieinteresēta pacienta sūdzībās. Nespēj objektīvi nolasīt un izskaidrot dažādus citu ārstu dotos slēdzienus un rentgenu rezultātus. Kritizē citu speciālistu viedokļus. Kritizē pacientu un izrāda vieglu nicinājumu un manuprāt arī necieņu.

Protams , ja ir vēlme iztērēt naudu par to , lai uz Jums izgāztu "žulti" un neiegūtu neko vai gandrīz neko , droši apmeklējiet šo speciālistu :)

P

Komentāri (5)

P pacients99 01.01.2013

Labdien!

Vēlos painformēt, ka nekad, ne pie kādiem apstākļiem, nevērsties pie dakteres neirologa Anitas Krūmiņas, jo:

Man bija diezgan regulāras galvassāpes, reiboņi, līdz ģībšanai. Tad ģimenes ārsts nosūtīja mani uz datortomogrāfiju galvai. Izmeklējumi uzrādīja aizēnojumu galvas vienā pusē, kas varēja liecināt par audzēju, taču lai zinātu precīzi, bija nepieciešami magnētiskās rezonanses izmeklējumi, savukārt lai tiktu uz MR ir nepieciešams nosūtījums no speciālista- neirologa. Nu lūk, rakstu tik sīki, lai jūs saprastu kāpēc nekad nevajag apmeklēt šo ārsti.

Tā kā līdz šim nebiju neirologu apmeklējusi, pieteicos pie tuvāk pieejamā, kas brauca no Rīgas uz novadu. Bija daudz apmeklētāju, ilgi bija jāgaida, bija diezgan nervoza gaisotne, jo vizītes bija iekavējušās par vismaz stundu.

Kad iegāju kabinetā, daktere paskatījās uz mani un sāka runāt par to ka cik viņa nogurusi, ka tik daudz cilvēki, un kas tad man vēl tik jaunai šeit darāms(apmēram, ko es te veidojot rindu).Teksts nav precīzs, bet doma apmēram skaidra bija. Pateicu kaut ko nomierinošu dakterei un gaidīju apskates sākumu. Izstāstīju kādas sūdzības, iedevu analīžu un izmeklējumu rezultātus uz kuriem pat netika uzmests skatiens . Tika veikta standarta apskate. Man bija līdz disks ar datortomogrāfijas rezultātiem, taču to nebija vienkārši kur apskatīt, nebija datora. Labi, saprotu, taču man bija radiologa slēdziens, kurā bija rakstīts ar lielajiem burtiem, ka NEPIECIEŠAMA MR un es lūdzu lai apskatās, jo es jau nācu pie viņas pēc nosūtījuma, savādāk līdz tai MR netieku. Daktere pateica, ka neskatīšoties tos rezultātus, jo radiologi mēdzot pārspīlēt un nosūtījumu man nedošot. Vārdu sakot, no kabineta izgāju ar slēdzienu- viegla depresija, plus vēl tika izrakstītas 3 veidi diezgan stipras priekš mana organisma(kā vēlāk uzzināju)zālēm, kuras es protams neizlietoju. Es biju vieglā šokā, jo pēc tik ilgas gaidīšanas rindā, man ārsts atteicās ne tikai iedot nosūtījumu uz MR, bet iedeva man nepiemītošu diagnozi (jo par spīti veselības problēmām es biju dzīvespriecīga, nodarbināta un man nebija laika slimot ar depresiju).

Aizbraucu pie cita neirologa(jo mana problēma jau netika atrisināta), kurš lieki nejautāja un, pamatojoties uz radiologa slēdzienu, iedeva nosūtījumu.

...un ir jau pagājis gads, kopš man izoperēja galvā audzēju. Es jūtos lieliski un zinu, ka tādi cilvēki kā Krūmiņa nepaliks nesodīti, vienīgi negribētos, ka vēl kādam tas būtu jāpiedzīvo.

P pacients99 01.01.2013

atradu iepriekšējo http://www.calis.lv/forums/tema/18160032-iesakiet-labu-neirologu/1/, un domāju, ka to vērts pievienot pie "lietas"

P Patērētājs 15.08.2014

Pilnīgi piekrītu par šo ārstu!
Pirmajā vizītē viss šķita normāli, tiku izmeklēta no galvas līz kājam, bet ar nievājošu attieksmi. Nodomāju, ka ārsts vienkārši mani pabrīdina, ka īsti līdz galam par sevi nerūpējos. Tika izrakstītas zāles, bez paskaidrojumiem un iedoti dažādi nosūtījumi.
Veicot izmeklējumus ar ārrstes nosūtījumiem, radās jautājumi kāpēc, esmu tur nosutīta, jo katrā no tiembija ierakstīts-trauma. Uz jautāuma, kada tad trauma, man bijusi, īsti nespēju atbildēt, jo pēdējo 4 gadu laikā nekadu traumu nav bijis. Izgājusi visus izmeklējumus(sāpēja un reiba galva, mugura mēdza sāpēt), ar rezultātiem devos atkal pie viņas, kur saņēmmu pirmo pārmetumu, ka neesmu pusgadu stāvējusi rindā, bet gan izgājusi ātrāk citā slimnīcā visas pārbaudes, nevis tajā uz kuru viņa mani nosūtīja (šeit laikam darbojas tas princips, ka ir slēgtie līgumi), viss esot nepareizi, ārsti esot stulbi, un neesot nekas pareizi pābraudīts. Tajā pašā laikā pēdēja izmeklēumā, speciālists kas veica pārbaudi paskaidroja, ka mani ir kakla skriemeļu deformācija, kuras dēļ visticamāk arī man reibst galva, ieteica dažus vingrinājumus, kas varētu palīdzēt.
Krūmiņa, apskatīja rezultātus, neko neiskaidroja, nejautāja pat kā jūtos. Pateica, lai apmeklēju muguras veselības centu. un pateica uz redzēšanos.

PAr šādu attieksmi, es biju vienkārši šokēta. Neviens no rezultātiem netika izskaidrots! Daži no speciālistiem ieteica apmeklēt un veikt vēl kādas pābaudes, bet Krūmiņa nepateica neko! Pateica, ka neesot ko sazin ko man pašai iedomāties!

Tiešām neiesaku iet pie šāda ārsta, lieki tikai izterēstiet sau naudiņu, laiku un nemaz nerunājot par to kā jutīsieties pēc šadas vizītes!

A aberzins 15.10.2014

Esmu jau ilgus gadus Dr Krūmiņas pacients un esmu pateicīgs par rūpīgo izmekllēšanu un precīzo diagnozi. Pateicoties Dr Krūmiņai šodien esmu dzīvs un vesels pēc izoperētajiem audzējiem. Saprotams ka garas rindas, jo viņa rūpīgi iepazīstas ar slimības vēšturi un velta daudz laika pacientam. Paldies jau ir tas mazākais ko varu pateikt par manu dzivību Ir cilvēki, kas nekad nav apmierināti un rada netīras baumas. Pirms svied ar akmeni citam - paskaties vai pats esi tīrs, ir jābūt pierādījumiem nevis tikai fantāzijām par medicīnas tēmu. To kas te ir pareizi vai nepareizi lai izvērtē medicīnas specialisti. Visu labu. Andris

R Ritvars T 02.03.2021

Tevi, Andri, Krūmiņa noteikti novērtēja kā ļoti naudīgu, vai arī uz to periodu viņai bija labs garīgais! Karoč - paveicās Tev, Andri

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes