Andris Lagzdiņš jeb McBetons - slikts serviss

No paziņām saņēmu ieteikumu šim datormeistaram, jo it kā taisot ļoti lēti. Tā kā vajadzēja savest kārtībā datoru pēc māsas bērnu darbošanās, pazvanīju šim meistaram. Meistars Andris atbrauca, nolamāja dīvainos vārdos, bet tomēr it kā sataisīja un pirmajā brīdī viss strādāja. Vēl viņš atrada ka Lattelekom meistari nav pienācīgi savienojuši vadus, un papildus uzlika uzgali interneta vadam.

Bet ne par to ir stāsts. Kad mēģināja vīrs pievienot tikko nopirkto printeri, nekādi neizdevās viņu iedarbināt. Zvanījām Andrim, bet viņš bija rupjš, teica ka tādiem muļķiem kā mums dators nav vajadzīgs. Nācās maksāt vienam citam meistaram no Rīgas. Tas meistars teica, ka problēmas ir tādēļ, ka instalēts no kaut kāda paštaisīta diska esot un esot kaut kas bijis nodzēsts, kā dēļ nebija iespējams pievienot un palaist printeri, un vienīgā iespēja bija maksāt vēlreiz. Rīgas meistars teica, ka Andris esot slavens internetā kā Mc Betons, un arī ne īpaši adekvāts saskarsmē ar cilvēkiem. Par Andra veikto ar manu datoru šis meistars teica, ka cik šizofrēnisks iepriekšējais meistars, tikpat šizofrēnisks esot rezultāts.

Uzmanieties no šī cilvēka, labāk lai ir kāds zinošs, kas novērtē Andra Lagzdiņa jeb Betona veiktos remontdarbus. Un skopais maksā divreiz, labāk nedaudz dārgāk, bet vismaz lai viss strādā kā nākas un neklausīties šī rupekļa jēlībās, kad kaut kas nestrādā.

A Antons Ble 28.05.2016

Tu esi pļūtoša karkala. Lepojies ar to!?