Andris Kivičs - koncerts

Tas ir kaut kas neiedomājams un neiespējams, bezkaunības un ņirgāšanās kalngals ko pirms svētkiem izstrādāja Kiviča kungs.Jau kādu laiciņu afišas Lejasciemā, kas ir diezgan apdzīvots un kulturāls ciems, vēstīja ka gaidāms pasākums, kurš saucās - A.Kiviča koncerts ar CASH piedalīšanos un DJ pirms un pēc koncerta un dejas līdz rītam.Mana 15gadīgā meita ar klasesbiedrenēm sajūsmā un gatavas doties, protams tā kā galvenokārt uz CASH un diskotēku.Bērns atnāca ap diviem mājās sašutis, pilnīgi satriekts.Pirmkārt, CASH vispār neieradās.par to arī neviens pasākuma apmeklētājiem neatvainojās.
Otrkārt, A.Kivičs iznāca un nodziedāja 5 dziesmas, tātad koncerts ilga apmēram 25 minūtes.
Treškārt, solītās diskotēkas līdz rīta gaismai vietā tā ilga līdz plkst.2.00
Es gribētu nodot sveicienus Kiviča kungam, ja gadūjumā viņš izlasīs šīs rindas, ka lai vinš priecājas, ka man šobrīd nav laika ko tērēt tiesas prāvai, jo es obligāti viņi iesūdzētu par apzinātu cilvēku krāpšanu.

I

L Loreta 14.05.2009

Lady, Laima pati par sevi runā savā komentā-"" kas pašam sāp, to piedēvē citam..""

L Laima 14.05.2009

Jā..cilvēks pārlasījās VIENU VĀRDU...Tādas šausmas...

A Aivis 15.05.2009

Inesei - super, mana mamma bija tieši tādās pašās domās un mani laida uz tusiņiem pat 14 gados, kam gan citam uzticēties, ja ne savam bērnam. Izaudzis esmu normāls, bērni pažobelēs neskraida, alimentus nemaksāju, esmu jauns uzņēmējs., kad būs savi bērni - audzināšu tieši tāpat.

Diemžēl, beidzamajā laikā, nākas bieži dzirdēt par Lejasciema jauniešu agresivitāti, tas varētu būt vienīgais faktors, kādēļ nedaudz ierobežot bērnus. Bet pārejais super - bērns Jūs noteikti sauc par supermammu. :)

Atvainojos, ka neko neierakstīju par sūdzību tēmu.

B bargālēdija 16.05.2009

Tad jau tiešām sanāk, ka Laila un Ļaima ir viena un tā pati persona, kaut abi komentāri rakstīti pilnigās pretrunās...

E elle 16.05.2009

Idioti tie kas aprej cilveekus! Te ir runa par sudzibam.

V V.Ozols 19.05.2009

haha, 15 gadīgam šmurgulim vieta ir mājās, man patīk, ka LV sabiedrība tik daudz pievērš uzmanību visādiem praidiem, bet bērni tiek audzināti m... un idiņu garā, jo tas nav normāli, ka 15 skuķis ložņā līdz rītam pa disenēm.

V V.Ozols 19.05.2009

Skaties, Inesīt, ka pašai nesanāk pretprāva pretīm par to, ka 15 gadīga meita klīst pa nakti apkārt. Otra pretprāva par neslavas celšanu, jo tā kā, ja esi kaut cik pieaugusi, tad būtu jāsaprot, ja piemēram, uzstājas Prāta Vētra vai Rihanna, tad to nerīko viņi, bet uzņēmums, kas nekādi nepieder kādam no šiem mūziķiem. Man ir 26 gadi, esmu sociāli aktīvs puisis, bet man tiešām riebums nāk, kad sanāk aiziet uz kādu klubu padancot un ar draugiem atpūsties un kādas mazgadīgas šļuras apkārt siekalojas - ooo, lielie džeki, mmm ooo! Liekas, ka esmu atnācis uz kādas skolas diskotēku. Ja mazgadīgos puišus apsargi nelaiž, tad nojaušamu iemeslu dēļ, malaļetkas kāds laiž, laikam klubiem izdevīgi ir vairāk meiteņu sapulcināt, vienalga kāds vecums.

M Māra 04.07.2009

Kāpēc vainīgs Kivičs, ja neieradās Cach vai koncerts par īsu? Vispirms pie pasākuma vadības (ja tāda vispār bija) jāuzzina programma, ne jāpārmet tam, kas ieradās.

A Accept 25.09.2009

Cik saprotu šovbiznes nav Ineses stiprā pusse :)))
Cik redzu koncerts bija slikti noorganizēts un nebija sarunātas lietas konkrēti par honorāru.Laikam par tik zemu cenu nevar tik daudz spēlēt.

' 19.01.2010

Nu tāaaa... kāda mamma, tāda meita...

I iii 19.01.2010

Kā tad!

A Aleks.IFA 27.01.2015

как вы знаете, что его Kivič, может быть, его собственный культурный центр сделал неправильные рекламу?