Andris Kivičs - koncerts

Tas ir kaut kas neiedomājams un neiespējams, bezkaunības un ņirgāšanās kalngals ko pirms svētkiem izstrādāja Kiviča kungs.Jau kādu laiciņu afišas Lejasciemā, kas ir diezgan apdzīvots un kulturāls ciems, vēstīja ka gaidāms pasākums, kurš saucās - A.Kiviča koncerts ar CASH piedalīšanos un DJ pirms un pēc koncerta un dejas līdz rītam.Mana 15gadīgā meita ar klasesbiedrenēm sajūsmā un gatavas doties, protams tā kā galvenokārt uz CASH un diskotēku.Bērns atnāca ap diviem mājās sašutis, pilnīgi satriekts.Pirmkārt, CASH vispār neieradās.par to arī neviens pasākuma apmeklētājiem neatvainojās.
Otrkārt, A.Kivičs iznāca un nodziedāja 5 dziesmas, tātad koncerts ilga apmēram 25 minūtes.
Treškārt, solītās diskotēkas līdz rīta gaismai vietā tā ilga līdz plkst.2.00
Es gribētu nodot sveicienus Kiviča kungam, ja gadūjumā viņš izlasīs šīs rindas, ka lai vinš priecājas, ka man šobrīd nav laika ko tērēt tiesas prāvai, jo es obligāti viņi iesūdzētu par apzinātu cilvēku krāpšanu.

I

Andris Kivičs te mūsu skolā uzstājās kopā ar Jāni Sproģi. Un Andris Kivičs arī tagad sadarbojas ar grupu Bumerangs

J josivs 09.05.2009

Mamma Inese - Tu esi super:)):)):))

D Daisy 10.05.2009

Bet Kivičs taču uzsstājās! Tad rakstiet visās malās sūdzības par to grupu! Plus vēl noteikti uzsāciet tiesas prāvu, ja Jūsu 15 gadīgai, nepilngadīgai meitai nesanāca palikt uz diskoteku līdz rītam!! :D Absurds kaut kāds!
Nākamā sūdzība varētu būt, ka lūk valsts jums grib atņemt mātes tiesības :D

J josivs 10.05.2009

Daisy - aptaurētā:DCilvēks ielika sūdzību par to, ka koncerts bija galīgs sūds, organozatori piečakarēja apmeklētājus!!!

D Daisy 10.05.2009

Jomajo!

Izlasi vēlreiz, kas rakstīts sūdzībā! Tur vispār organizatori nav pieminēti! :D
Bet lai tev jauka diena!

A Andis 12.05.2009

Wildrose TAD TU ESI GALIGI ATPALIKUSI :)

B bargālēdija 12.05.2009

Wildrose jau gudra sieva, tik citus māk audzināt, bet pašai bērni diezina vai ir...nu ja, tai laikā, kad citas bērnus padjezdos ieņēma, kā rakstīji, Tu rātni sēdeji un zubrījies, lai izaugtu tik gudra ...:)))))))))

L lapsaacijs 12.05.2009

:D :D :D labaakais reecamgabals, ko peedeejaa laikaa naacies lasiit. :D :D :D

uzdrukaajiet veel kaut ko :D

W wildrose 12.05.2009

šITĀDI DEBĪLIĶI!Vājprāts kkāds!!Izdomā kkādas pilnīgas aplamības, lai pašiem būtu interesantāk!Žēl man tādu lūzeru, kurus dzīve apdalījusi:( Šitā primāta domāšana- ja tu nedrāzies pa padjezdiem, tad OBLIGĀTI sēdi mājās un zubries!!!psc..

B bargālēdija 13.05.2009

Wildrosei kož kaulā rakstitais, tātad-taisnība vien būs...Škiet, ka Wildrose apdalīta visās jomās--humoru arī nemaz nesaprot un besījās ārā kā tāda dzīves neapmierināta veca meita...Ņem dzīvi vienkāršāk, Wildrosīt, būs vieglak!!!:))))))))

I Inese 13.05.2009

Paldies maniem faniem!:)Kā jau viens te komentēja, tieši tā aŗi ir, ka mēs mājās izvērtējam, uz kādu pasākumu meita dosies un cik tas ir droši.Un man māja ir 200 m no kultūras nama, tātad puslīdz droša mājās tikšana, pie tam meitenes gāja vairākas kopā un bija norunāts, ka reizē arī nāks mājās.Tā kā tiem, kas uztraucas par drošību, paskaidroju.Un es taču arī uztraucos par savu bērnu bet es nevaru viņu 15 gados NEKUR nelaist.Jā, runa jau tiešām bija par to veco labo stilu - eh, atbraucu uz laukiem un varu darīt, ko gribu...piedzēries kāpt uz skatuves, nenospēlēt koncertu un pavemt aiz skatuves...skumji, ka tāds līmenis ir dažiem mūziķiem.Ceru, ka krīze nāks tikai par labu.

L Loreta 13.05.2009

Inese ir forša mamma, man bija pārāk stingri vecāki, tāpēc es ļoti labi saprotu, ko nozīmē, kad bērnam uzticas!!

L Laima 13.05.2009

Man savā laikā arī bija stingri vecāki. Ļoti kontrolēja.Skatījās kā es mācos. Dusmojās, ja nemācījos pēc savām spējām. Nu karoče - biju visu laiku šajā ziņā pie pavadiņas. bet, kad kultūras namā vai estrādē notika kaut kāds pasākums vecāki mani sāka turp laist jau ap kādiem 13 gadiem, bet vienmēr līdz 24 vajadzēja būt mājās. Un jau no kādiem 15;16 gadiem jau varēju palikt līdz pasākuma beigām. Mums bija mob.tel. Mamma pazvanīja ik pēc laiciņam. Mums arī bija noruna, ka gājām bariņš meiteņu un kopā arī vajadzēja atnākt mājās..Tā kā - pilnīgi normāli, ja bērnu palaiž atpūsties. Un ja vēl kopā ar draudzenēm...Cepuri nost tādām mammām, kas spēj pret saviem bērniem izturēties, ka draudzene, un tajā pašā laikā saglabāt to mammas tēlu.
bet par galveno tēmu- Nu ja godīgi neesmu pārsteigta par to visu.Jo ir dzirdēts, ka Kivičam parasti konertos notiek kaut kādas šaizītes. Un tie bieži vien ir nekvalitatīvi!!!

M maris 13.05.2009

inese, tieshaam, es nesaprotu, kaa varat suudzeeties par to, ka 15-gadiigajai meitai konecerts bija galaa jau 2-os. man tagad pilniigi gribaas suudzeeties par to, cik maates ir bezatbildiigas un dumjas

B bargālēdija 13.05.2009

Un atkal uzrodas kāds gudritis Māris un sākas atkal vecā dziesma!!!Šķiet, ka vispār neesi iedziļinājies šai visā diskusijā, bet kaut ko izlasīji un kladzini kā vista wildrose---stagnāti vecie!!!

K Kristaps 13.05.2009

Kas tas par murgu, ka 15gadīgam bērnam ļauj iet uz kautkādiem nakts pasākumiem un pēc tam brīnās, ka tādas meitenītes pazūd un tad nabaga māmiņas nezin vien kur meklēt bērnu, bet ļauj staigāt naktīs apkārt un vēljovairāk dēļ kautkāda sūda koncerta... būtu savam bērnam aizbraukusi pakalj, nevis briiniijusies, ka vinja paarrodas mājaas nakts viduu.Tev tadai mātei noteikti normaali buutu arii tas ja Tava "lielā" meita pārnāktu mājās ar čali un liktos kopā gultā... kur vispār ko tādu var sūdzībās rakstīt?Ej vien uz tiesu, skaties, ka neatnjem mātes tiesiibas jo cik zinu peec 23:00 beernam liidz 18 uz ielas atrasties ir aizliegts...

L Laima 14.05.2009

jOPTVAJU - mīļie cilvēki!!!VAi jūs vispār lasāt sūdzību????Jūs te kladzināt par to kā māte var sūdzēties par to, ka viņas 15.gadīgā meita pārnāca 2vos naktī mājās!!!
SŪDZĪBA NAV PAR TO!!! VAI visi DAUŅI saprata??? Vai vēl vienu reizi atkārtot??? Jūs salasāties kaut ko pa acu galam un te komentējat baigās gudrības.
SŪDZĪBA BIJA PAR A.KIVIČA PASĀKUMU/KONCERTU!!!VAI VISI saprata?? Jeb atkārtot???
SŪDZĪBA IR PAR A.KIVIČA KONCERTU/PASĀKUMU!!! Vēl vienu reizi atkārtot??????
Tas par to, ka bērns pāradās 2vos naktī mājās bija iestarpināts palīgteikums. Un tas ka viņas bērns iet uz koncertu, kurš iet visu nakti - ir VIŅAS - MĀTES darīšana. Viņa savu bērnu var laist kaut vai uz mēness. Jo par sekām maksās viņa - ja kaut kas notiks.!!! Un vēl kas - lasījāt, ka bērnu viņa laida kopā ar draudzenēm.Tātad - nebija viena..BET jūs jau droši vien izlasījāt tikai to sadaļu, kur meita 2vos pārradās mājās!!!

B bargālēdija 14.05.2009

He, he...ka tikai Laila nav tā pati Wildrose, tikai ar citu vārdu, nu briesmīgi vienāda tā domāšana abām:))))Un jā, sūdzība bija par Kiviču, kā jau Laima n-to reizi cenšas iestāstīt īpaši tupajiem prātiņiem.Cik tomēr visapkārt ir neattīstītu un sekli domājošu ļautiņu, kas tālāk par savu degungalu neredz un neizlasa, fuuuu, kādi mietpilsoņi!!!

L Laima 14.05.2009

nea Diemžēl Laima nav tā pati Wildrose, domāšana - jā varbūt ir līdzīga.. Jo Letiņiem to tik vien vajag kā padod otru letiņu..Un tad aidā..vienu vārdu padzird, un pus pasaulei jau ir 2000 dažādu variantu par vienu stāstu un tēmu..
Tā pat kā šajā gadījumā..Jūs līdz galam neizlasāt, bet maujat kā govis ganībās...Un katram ir taisnība un katrs zina labāk par visiem citiem. Jums ka tik paecēties ar kādu..un sēžat mājās/darbā/skolā pie kompīšiem un uzlādējaties...

B bargālēdija 14.05.2009

Laima izrādās arī pati kārtīgi visu neizlasa, es rakstiju iepriekšējā komentārā-Laila...:))