www.sudzibas.lv Andris Čudars Zādzība un krāpšana

Andris Čudars - Zādzība un krāpšana

Informācija citiem - "celtnieks" Andris Čudars (Cudars) ir zaglis un krāpnieks. Konkrēti manā gadījumā darbus neizdarīja un nozaga celtniecības instrumentus ~ 1000 euro vērtībā un pazuda. Sākotnēji bija solījumi, ka esot ārzemēs, tas esot pārpratums - visu atdošot, bet tā arī pazuda. Telefonā mani nobloķēja, mēģinot sazināties caur fb draugiem, daudziem bija līdzīgs komentārs - zogot. Dzīvojot Tukumā (adrese - privāti raktstot) ar tādu Taņu Bokarevu (vienreiz bija kopā ar viņu objektā, domāju, ka iesaistīta) , uzturas arī Jēkabpils/viesītes rajonā. Man saziņa bija caur telefona nr. : 24819638 un 28197882. Pārvietojas ar pelēku audi a3 (~ 2005 gada) .

Papildināts pārdaugava 09.11.2018

Ja vēl kāds ir šādi vai savādāk apkrāpts/apzagts - aicinu rakstīt VP iesniegumu, es plānoju to darīt.

Ek Ekspertu eksperts 09.11.2018

Te taču purns jau izsaka visu--augsta līmeņa intelekts starodams staro un godprātība laužas pa visām malām ārā... Noteikti raksti policijai sūdzību, šitādus ir jātupina "citā objektā" !

P. S. Bet par to viņa dzīvesbiedri , ja nav konkrēti pierādījumi par līdzdalību zādzībā, bet tikai nojauta, ka tā varētu būt, labāk būtu vārdu uzvārdu vēl nepieminēt.. Nāks fakti gaismā, tad gan var runāt tieši un bez vietniekvārdiem..

Ef efeja 23.11.2018

Kapec tad nevar citus bridināt? Ja ierodas kopā objektā un uzdodas par citu personu.Varbut kads vel ko zina.Lai nesanak tā ka kādai nevainīgai meitenei nesanāk ziepes.

Ma magone66 12.01.2019

meitene arī vainiga

Sa Saimnieks666 10.11.2018

Līdzīgs gadījums- Aigars Garbatovičs no Dzelzavas, Madonas pusē. Sākumā pierunā pilnas ausis cik gudrs, ka visu prot, citus meistarus noliekot, ka neko neprot, kad nolīgst, tad sāk šefot pa īpašumu kā pa savām mājām, visur lien, viss viņam interesē, un beidzot darbu, ko izdara slikti un ne līdz galam, jo neprot, piedevām vēl apzog un neatzīstas. Saka, ka nav kur dzīvot un prasa,lai iedot gultas vietu. Savu instrumentu nav, lauž saimnieka instrumentus vai prasa lai saimnieks nopērk, bet naudu ņem ne mazo. Pirms ņemat meistaru prasat kontaktus no iepriekšējā objekta, kur ir strādājis, citādi nebūs ne izdarīts darbs, un bez mantas paliksiet. Prasiet, lai kāds iesaka. Uz savu galvu, nepazīstot cilvēku, vari mājās ielaist zagli un palikt bez nekā!

Ek Ekspertu еksperts 11.11.2018

Ej prom, šeit tikai es varu komentēt.

Sa Saimnieks666 11.11.2018

Izskatās ka esi vienā no viņiem ieinteresēts. Par krāpniekiem ir jāziņo, lai citi neiekrīt!

Ek Ekspertu eksperts 12.11.2018

Droši vien nebūsi vēl pamanījis, ka kāds izveidojis identisku lietotājvārdu manējam, nolūkā diskreditēt mani.. Laikam būšu to slimiķi aizvainojis.. Pamanīju, ka viņš izveidojis vēl kādus viltus profilus un pats ar sevi sarunājas komentāru sadaļās..

Sa Saimnieks666 13.11.2018

Patiesība ir jāraksta visiem par krāpniekiem, lai citi neiekrīt!

Ek Ekspertu eksperts 13.11.2018

Par krāpniekiem tiešām ir jāziņo..to jau iepriekš rakstīju.

Ef efeja 22.11.2018

Labdien šeit sniegtā informacija nav īsti patiesa.Čudars Viesītē neuzturas.Vins jau gadu slapstas,un slepjas.Un tik stasta ka Viesite vinam esot lauku maja,vinam neka nav,pat sunu budas nav.

Ma magone66 12.01.2019

zinām šī cilvēka atrašanās vietu