Andra Zīverte no patversmes Candera ielā - "Nacists" suņu pasaulē

Andra Zīverte, kā tu vari strādāt suņu patversmē, ja nemīli visus suņus ka sugu? Ja suns ir ar cita kluba ciltsrakstiem (nevis lkf), tad no tevis gāžas ārā tāda žults un naids, ka liekas tu pati savā naidā nosmaksi.
Mēģini vismaz Jaunajā gadā nešķirot suņus pēc viņu piederības kādam konkrētam klubam, bet mīli viņus visus vienādi!

U

K kapeika 04.05.2010

ko Andra uztraucies par to ka kāds par lēto pārdod kucēnus. vari taču par saviem latv dzinējiem prasīt 700 latus tāpat kā prasi par savas kavaliera kinga spaniela kucēniem. ar ko gan tu atšķiries no tiem ko tu parasti nokritizē. tāda pati naudas kāra vecene. vai par to ka attārpo un vienreiz izvakcinē kucēnu uzreiz cenu var šitik augsti palielināt? aptīte tev ir vienkārši baigi liela.

S s 25.06.2010

pratam neaptveramas summas iekase Canderu iela
un vel ar tadu dusmju saviebtu feisu
ka nakošreiz pat negribesies vest savu dzivnieku
pie tadiem dakteriem.
par 3 min.apskati-10 lati, pieprasa gan rengenu, pec tam
narkozi-jo redz ir saredzets kauls baribas vada, un beigu beigas
izradas miksts priekšmets, kurš pats aizgaja baribas vada,
un par visu 35 lati-beskauniba liela apmera

M MARIJA 28.07.2011

Pavasari no patversmes gribeju panemt mazu kakiti. Sazvaniju patversmi, ar mani sarunajas gados jauna sieviete, - to vareja saprast pec balss, ar mazu krievu akcentu... izteicu savu velesanos, ka gribu panemt mazu kakiti no patversmes un konkreti nosaucu vardu. Man tika uzdots jautajums, -VAI ES PROTU APIETIES AR KAKIEM, KOPT UN BAROT TOS... Es uz paris sekundem apstubu..., jo man ir 46 gadi un visu laiku dzivoju laukos... Mani aicinaja atbraukt uz parrunam un tad vini izlems, VAI DOS KAKITI vai ne. Gribas uzdot jautajumu, - cik gudri, bet patiesiba DUMJI darbinieki strada sai patversme ... JAA, ES PROTU BAROT KAKUS, SUNUS UN CITUS MAJDZIVNIEKUS UN PROTU APIETIES UN KOPT. Sarunu ar CANDERA dzivnieku patversmes darbinieci es partraucu un uz parrunam neaizbraucu... Panemam uz ielas nejausi klistosu mazu kaki.

T ToMarija 28.07.2011

Kādā pufaikciemā tad tu dzīvo, ja pat savu kaķu jums nav?Varbūt visi tiek pārvērsti belašos?