Andra Zīverte no patversmes Candera ielā - "Nacists" suņu pasaulē

Andra Zīverte, kā tu vari strādāt suņu patversmē, ja nemīli visus suņus ka sugu? Ja suns ir ar cita kluba ciltsrakstiem (nevis lkf), tad no tevis gāžas ārā tāda žults un naids, ka liekas tu pati savā naidā nosmaksi.
Mēģini vismaz Jaunajā gadā nešķirot suņus pēc viņu piederības kādam konkrētam klubam, bet mīli viņus visus vienādi!

U

F FF 02.01.2010

er3000 = A. Zīverte ???

Mamma 02.01.2010

Tas tak pat zīdainim ir skaidrs. Safabricē apsūdzības, piesedzas ar skaļiem saukļiem un paši tīksminās. Es gan nekad otram nedarīto to ko pats negribētu dabūt atpakaļ. Dzīve ir tāda jocīga lieta - te tu esi zinātnieks un pētnieks, te pēkšņi nabagmājas sētnieks. Man labi, es kristiete māku piedot un ļaunu prātu ne uz vienu nekad neturu, bet es ticu Dievam un zinu Dievs nav mazais bērns, visu redz un dzird. Dievs ar tevi, Andra Zīverte!

M Martiņš 03.01.2010

Nu redz kā ir, viss dzive ir lidzsvarā, it kā darot labu tu A.Z. slēp savu melo pusi, un nu esi nokluvusi šeit. Bet malacis ka vismaz dari ari kaut ko labu, lai gan ne ar labako iedvesmu. Ta jau ir darbs paliek darbs, tagad krizes laika nekas cits neatliek ka stradat, kaut gan isti neiet pie sirds. Nau jau noslepums ka tu to darbu dabuji, un pie reizes ja jau dari tas ar cieņu pret dzivnieciņiem, nav viņi pelnijuši tavu nicinošo attieksmi, lai gan nokļuvuši nelaimē. Nau jau laba vietiņa kur padižoties ar savu vārdu..

Palasiju ari diskusiju dogos.lv nu neka jau tur nav, neviena reāla fakta tikai aplikšana tukša..kā tāds vistu bars..

K klačunīdēja 03.01.2010

Nu A.Z. ir ļoti slavena rakstiece ar savām fantāzijām dogs.lv. Visu viņa zin, visur blakus stāvējusi, muša nevar nopirsties, lai Andra to nezinātu. Vienkārši nožēlojama klaču vecene..

F forumiete 04.01.2010

Īsta Klačutante. bet tantēm ap 40 jau citu nav ko darīt, ja nav vīra un bērnu... tikai suņi un klačas ap tiem...

F forumiete 05.01.2010

Kāpēc, Andriņ, lūdzi izņemt to savu precību sludinājumu, kur tu meklē vīrieti no 35- 42 gadi. Sludinājumam nebija ne vainas un tak te arī cilvēki lasa, būtu lielāka iespēja iepazīties. Nu tā tu pie vīrišķa netiksi, būs vien atlikušo mūžu jādzīvo vienai ar saviem sunīšiem.

Mamma 05.01.2010

Re Andrai kauns palika par sav'am izdar'ib'am. Re k'a gribas visu slikto par sevi izdz'est. Ko tad pati par citiem sliktu raksti? Sav'a ac'i ba'l'ki naredz, otra ac'i skabargu redz.

V Vija 06.01.2010

Eh Andra, ko nu esi savārījusi? Vai pašai tagad kauns nav, es gan tavā vietā vairs mūžam neklačotos, aizmirstu uz pasaules kā ir rakstīt par citiem publiskos forumos:)) Šitais jau tev visu mūžu vajās un ja arī iepazīsies ar vīrieti, tad ja nu vīrietis Gogglē iemet tavu vārdiņu, bet tur šitāds FUI, es tak no kauna zemē ielīstu:(( Savu naidu vajag aprakt ļoti dziļi, būs vieglāk dzīvot. Un nemēģini Dogs.lv kaut kādas viltības perināt, labi cilvēciņi palīdzēja izskaitļot tavu un patversmes IP, uj ka nāks atpakaļ. Es neesmu Jana un ne viņas pakalpiņš, bet ir vēl kāds kam tu esi sāli brūcēs iebērusi, vajag tik padomāt! Nebojā meitēn sev dzīvi.

H hola 06.01.2010

vai tieshaam taas nesaskanjas nevar atrisinaat civilizeetaa celjaa nevis rakstot aizvainojumus internetaa??? kaa taadi paakji..

F forumiete 07.01.2010

Tipiska Andras divkosība dogs.lv: vienmēr ar putām uz lūpām kliegus cik drausmīgi, ka Ķīpsalas izstādēs tirgo kucēnus, bet tagad t/c Mols notiekošā kucēnu tirdzniecība gan esot pat ļoti normāla.
Vai kucēniem no 12.00 līdz 20.00 sēdēt astoņas stundas būros lielveikalā- tas ir normāli? Un ja Ķīpsalā visi ar netīrām rokām bakstot kucēnus, tad Molā laikam visi uzvelk gumijas cimdus pirms iet pie kucēniem.
Ar ko gan ši nožēlojamā kucēnu tirdzniecība lielveikalā tavās acīs ir labāka????

Mamma 08.01.2010

Redzi nu Andra tevi v'ero, k'a tu sm'e'k'e darba laik'a, k'a tu izrun'ajies un ats'asti ko darb'a noklaus'ijies aiz durv'im, ko raksti da'z'ados forumos. Durv'im ir ausis un logiem ir acis. Vai tas ir pat'ikami?Nekad nepatiesi neprun'a otru! Atceries to l'idz m'u'za galam!

A Agris 11.01.2010

man šī blondā kaza arī nepatīk, tāda izkaltusi izskatās..

F forumiete 10.03.2010

Andra, vai tev nav dzīvē absolūti nekādu citu intrešu kā tikai suņi????? Kā tu pati raksti, ka esi piereģistrējusies visos iespējamos forumos, tātad attiecīgi dienas lielāko daļu pavadi tur klačojoties.
Un kā tev pietiek laika iekopēt visus iespējamos suņu sludinājumus, lai nepieciešamības gadījumos varētu vēl savas klačas ilustrēt?
(tikko redzēju tavu kārtējo dzīves gudrību ar ilustrācijām no sludinājumiem: normālu suni varot nopirkt pa 2000, bet pa 350 būs tikai kaut kas krančveidīgs).

Mamma 10.03.2010

Kas tad nu vecā dziesma dziedama? Kurā forumā tad atkal kādu nepatiesi apmelo? Es arī gribu iekopēt! Forumiete pasaki man arī lai varu pati savām acīm pārliecināties.

L lucija 10.03.2010

A šī nav kāds rads Jolantai Kuzņecovai? Tai arī ēst nedod, tikai kādu aplikt. Laikam tik tālu aizrakstījusies, ka sen nav televizoru slēgusi. Cilvēkiem naudu ziedo lai paēst būtu ko bērniem iedot, bet šai 2000 par suni. Aizej ziņas noskties, debīliļķe, miljonāre atradusies. Kopētāja lielā, pareizi te kāds novērotājs raksta: klačene, kurai nav privātās dzīves, ir tikai tenkas un ķengas internetā.

L lucija 10.03.2010

uzraksti forumiete adreses, kur tu viņa bārstās ar gudrībām... vajadzētu palasīties

V Vita 11.03.2010

Andra gatavo tautu, lai pierod pie cenas 2000, jo gan jau funktierē pārot savu, pēc pašas domām, unikālo super retās šķirnes kuci (vispār jau pilna Latvija ir ar Kavalieriem).
Gribi uzspodrināt savu paplukušo sadzīvi??

V Vita 11.03.2010

Vienas no A.Zīvertes aizstāvem Zitas komentārs izsaka visu: " ja cilvēkam nepatik LĒTO suņu pircējiņi ..., tad nav viņš jānomelno".
Te pat nav ko komentēt.

B Brendmarka 11.03.2010

Jā, šī kundzīte kaislīgī aizstāv nenormāli uzskrūvētās LKf suņu cenas (pati esmu ar to saskārusies). It kā tas ko garantētu. Ir redzēti par nenormāli dārgu cenu ( 700-1000 un pat vairāk ls) nopirkto suņu īpašniekus, kas tāpat ir 'iegrābušies'- suns izstādē pat var necerēt uz pirmajām vietām, jo neatbilst visām standarta prasībām, tāpat ir slimi ar displāziju, kaut gan pirkti no pārbaudītiem vecākiem.
Ja reiz prasi NEADEKVĀTI AUGSTU CENU- jābūt GARANTIJAI, ka suns būs IZCILS, nevis vienkārši normāls savas šķirnes pārstāvis.

B Brendmarka 04.05.2010

Kātrējais Andras Zīvertes sāpju kliedziens:
"Cien. kungs no Kalvenes, kurš pārdod savus kucēnus PAR KAPEIKĀM, izņemat lūdzu svešu foto vai pierakstiet, ka foto redzami Brenda un Markuss Ketlers, pierakstot visus viņu titulus un norādot no, kuras personīgās mājas lapas esat ņēmis šo foto.
Ļoti ceru, ka Jūsu kucēniem būs attārpošana un vakcinācija atbilstoši vecumam, pirms dosies pie jauniem saimniekiem pēc astoņu nedēļu vecuma.
Šķirne: Latvijas dzinējs
Vecums: 1 mēn.
Cena: 65 Ls "

Ne jau tā bildes zādzība Andru tā sāpina, bet gan CENA.
Nolaidies uz zemes- 65 ls par tādu "superpieprasītu" šķirni kā Latvijas dzinējs ir pilnīgi adekvāta, uz lielāku cenu vienkārši viņi nevelk.

Bet bildes zagt tiešām nav smuki- kaut gam šājā jau pat šķirni grūti noteikt, vienkārši divi skrejoši suņuki.