Andra Zīverte no patversmes Candera ielā - "Nacists" suņu pasaulē

Andra Zīverte, kā tu vari strādāt suņu patversmē, ja nemīli visus suņus ka sugu? Ja suns ir ar cita kluba ciltsrakstiem (nevis lkf), tad no tevis gāžas ārā tāda žults un naids, ka liekas tu pati savā naidā nosmaksi.
Mēģini vismaz Jaunajā gadā nešķirot suņus pēc viņu piederības kādam konkrētam klubam, bet mīli viņus visus vienādi!

U

I Inga 28.12.2009

Es arī zinu šito no Candera ielas suņu klīnikas. Nav viņa labs cilvēks. Ļauna.

Mamma 28.12.2009

Skats ka kobrai pirms trussi grib aprit.

Z zita 28.12.2009

kā varat zināt un rakstīt par cilvēku, kuru personīgi nepazīstat? jūs esat nakts laikā gājusi glābt suņus? jūs esat likuši 100iem sludinājumus par pazudušiem un atrastiem? jūs esat raudājuši par citu suņu ciešanām? jūs esat braukusi uz svešām mājām skatīties suņa dzīves apstākļus? jūs brīvdienās domājat par svešu suņu likteņiem?

ja cilvēkam nepatik lēto suņu pircējiņi un bezatbildīgie, tad nav viņš jānomelno.
jums vēl piens uz lūpām, bet jau nomelnot kādu...

P pepe 28.12.2009

Liekaties tak mierā, kašķi te iesāka kucēnu lieltirgotavas pakalpiņi!
Un ja jau viņi klīnikā tik biezi parādās, tad laikam ar to lieltirgotavu kaut kas īsti labi nav.
Andrushka, nesatraucies, Tu dzīvnieku pasaulē cīnies kā vari! Tik uz priekšu!

E Ernastante 28.12.2009

Un pareizi, ka tev nepatīk lēto suņu pārdevēji un pircēji, suņus jāpārdod PA DĀRGO. Jo ir tikai divas suņu kategotjas: KRANČI un ĻOTI DĀRGIE SUŅI. Parējos nafig apšaut vajag.

E Egita 29.12.2009

Nu traki, ka var stradat patversme, ja visus dzivniecinus nemil vienadi :( man sunitis no patversmes, kad biju tam pakal redzeju ka vinus tur mil, rupejas pret ik vienu kranciti. Tagad man dikti zel tos mazos radibinus, kas tikusi pie sis sievietes. Nevajag varbut atbalstit tos leto kucenu tirgonus, bet tie kuceni jau nav vainigi, vini tapat ir mili un jauki, un vai tapec pelinjusi sliktu attieksmi?

J janis 29.12.2009

Izskatas ka mazgadigie izklaidejas. Laikam savos 20gados izskatas ka 50 un tapec skauz.
Var tak pirkt leti velak maksat dargi. Skopais ari uz sunju rekina maksa 2x un pat vairak.

E Ernastante 29.12.2009

Nu pārspīlēts jau te ir par Andru, bet liela daļa taisnības gan. Tikai nevajadzēja jau to iepazīšanās sludinājumu pīt iekšā, cilvēks vienkārši grib sakārtot savu dzīvi. Varbūt vēl atradīs labu puisi, nomierināsies un mierīgāk skatīsies uz dzīvi. Un to pīpēšanu gan vajag atmest, dikti nesmuki izskatās ka sievišķis ar smēķi mutē staigā.

Mamma 29.12.2009

Ja gribi cīnīties, tad cīnies ar tiem kas pavairo bez apstājas slimus nekoptus un bebarotus iespējams nozagtus dzīvniekus ko pēc tam pārdod knapi piecu nedēļu vecus nevakcinētus un neatārpotus . Nevis akli apdirs savus konkurentus tādus pašus godīgus audzētājus kā tu tikai no cita kluba. Rassiste!

D Dana 29.12.2009

Protams ar sunu razotajiem cinities vajag, bet to vajag darit likumigi, savakt pieradijumus, sniegt attiecigajas iestades utt.. nevis noniecinat sunišus kas nelaimiga karta no turienes ir nakuši, viņi jau nav vainīgi, vai tapec jaatstumj saimnieki un sunuki, pat ja vini savas kludas pec maksa 2x, kludijas saprata, nakosreizs bus gudraki, bet kamer bus pieprasijums, tikmer bus piedavajums.

Pati savus sunukus vairo uz nebedu, gada laika jau divi metieni, kas bus talāk? Pēc tam paskaties šie pa patversmem dzivojas...

J janis 29.12.2009

To jau Andra ari dara, ka cinas ar nelikumibam pret dzivniekiem. Ar to visu saskaroties laikam tiesam cilvekus var milet aizvien mazak, aizvien mazak uzticeties cilveku sugai.

Un cik zinams, tad vinai ir jauka gimene. Ta ka kur katrs registrejas, ko dara brivaja laika, nav citu darisana

A alla 29.12.2009

Po moim poschotam polu4ajetsa, 4to 2 pomjota za 1, 5 goda.

P pufa 29.12.2009

Un kas par to, ka Andra ir iepazīšanās portālā?tas kāds kauna traips vai netikums, no kā būtu jākaunas?!draugiem.lv arī ir gandrīz tas pats, arī tur sapazīstas visādi ļaudis...nu nemaz jau nedrīkst nepieminēt, ka šis pats portāls sudzibas.lv arī ir iepazīšanas portāls, es te personīgi esmu ieguvusi jaunu draudzeni no austrumiem- Šeherezadi, ar Uģi Riktīgo gandrīz jau kopā dzīvoju... un bibliotekārs Vilnis..., labāk Uģim nezināt, ka man dubultdzīve ;)

E Egita 30.12.2009

Pedejais koments rulle :D bet pa pipešanu labak padomāt, nomirs vel no veza kur sunus liks :D

ģ ĢedsMorozs 31.12.2009

Jaunajā gadā vēlu Andrai: pirms raksti internetā par citiem riebeklības, padomā, vai pati nevari nokļūt līdzīgā situācijā! Un arī darbā padomā līdz par tekstiem, ko runā. Rīga tomēr ir baigi maza...

P pufa 31.12.2009

kādas riebeklības tad Andra sarakstījusi un kur? es arī gribu palasīt- vai nav par mani ar kas...

P pepe 31.12.2009

Andra laikam atkal kādam taisnību acīs pateikusi, ne aiz muguras.

E er3000 01.01.2010

Sargās, ejam uzbrukumā!!!

Mamma 01.01.2010

Nepateica acīs, aizmuguriski aprunāja.Es to pielīdzinu duņča dūrienam no mugurpuses. Pie tam notika klaja ņirgāšanās un ne jau pirmo gadu, tas notiek sistemātiski jau otro gadu vismaz no vietas. Andra izmanto to ka aprunājamais cilvēciņš ir labsirdīgs, sarunās nepiedalās un nekad neprotestē. Jauki, ja nekliedz nospārdam līdz nāvei.

E elsa 01.01.2010

Domājams, ka šeit http://www.dogs.lv/board/viewtopic.php?f=3&t=5298&hilit=Tante+no+Jurmalas%21+Un+citi+parpirceji%2Fkucenu+razotaji... ir atbilde visai šai rupjajai diskusijai no kucēnu ražotājas fermas draugiem. Palasot dogā uzrakstīto, katram diskusijas dalībniekam vajadzētu atvēlēt tēmu sudzibas.lv

Cerams, ka šiem ķengātājiem nav bērnu, gimeņu un darbs apkalpojošā sektorā, liekas, ka no cietuma iznākušie.