Andis Zošs - Krāpšana

Gribu brīdināt par negodīgu meistaru Andis Zošs. Ļoti negatīva pieredze - iesāk darbus, paņem naudu un pazūd. Melo, ka pats slims, ka bērns slims, esot laukos u. Tml. , tad neatbild uz telefona zvaniem. Pie tam iesāktais darbs izrādījās ļoti nekvalitatīvs. Diemžēl uzķēros, jo sākotnēji radīja pozitīvu iespaidu. Uzzināju, ka Vid viņa uzņēmējdarbība vairs nav reģistrēta. Līdz ar to strādā nelegāli.

I

Komentāri (7)

Dainis 10.05.2018

Kā saka skopais maksā dubultā :)

I Ilze 10.05.2018

Tur jau tā lieta, ka viņš nebūt nav lēts prieks. Dārgāks par vidējo meistaru ir noteikti, jo ļoti veikli māk manipulēt ar solījumiem.

Dainis 10.05.2018

Kāpēc tad neņemat uzņēmumu ar reputāciju?

Vladimirs Ļеņins 10.05.2018

Kad jūs, apkrāptie un vēl neapkrāptie sapratīsiet, ka šodien ar savu iespaidu vien nepietiek! Ja ir darīšanas ar naudu, sākumā viss ir jāpārbauda. Šeit ir Latvija nevis Norvēğija

S S_R 04.06.2019

Šis cilvēks man arī ir ļoti labi pazīstams.
Aizņēmās no manis naudu, un jau vairāk kā pusgadu slēpjas. Aizbraucis it kā uz ārzemēm. Tukši solījumi 3 mēnešu garumā par naudas sūtīšanu utt. Un vēl visā mani uztaisa par vainīgu, jo redz rakstu viņam par parādu. Un neesmu vienīgā tāda. Man pazīstamu meiteni arī aptinis ap pirkstu, izmānijis naudu.
Galva laikam īstajā vietā šai personai :) ļoti labi un profesionāli māk strādāt ar muti- apmānīs tā, ka nepaspēsi acis pamirkšķināt.

I Inese 16.01.2022

Meklejiet Dānijā. https://www.facebook.com/andis.zo.18

C cating1234 01.07.2019

Tieši tāda pati situācija ar Andi Zošu, paņēma naudu uz priekšu un aizmuka atstājot nekvalitatīvi iesāktu remontu

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes