www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Zagļi, krāpnieki, negodīgs komersants gadu gadiem

Andelemandele.lv - Zagļi, krāpnieki, negodīgs komersants gadu gadiem

Hei, hei! Tev ir liegta jebkādu jaunu sludinājumu pievienošana, jo neievēroji portāla lietošanas noteikumus.
Lūdzu, sazinies ar portāla administrāciju, lai noskaidrotu detaļas.
Sludinājumu ievietošana liegta līdz 12.05.2022 09: 29

burtiski katru mēnesi mani nobloķē.
Tātad: noteikumu pārkāpšana skaitās:
uzdodu jautājumus, kāpēc? Man nekad dzīvē netiek atbildēts-totāla un pilnīga ignorēša, un par to sūdzas simtiem (lasiet rūpīgi) , simtiem portāla lietotāju. Ja kādam paveicās un pēc 5. Jautājumu uzdošanas atbild, tad visiem ir viens, iekopēts standarta teksts, izskatās, ka to rakstīja robots.
2) ja kāds cieš no krāpniekiem-risini pats savas problēmas-neviens Nepalīdzēs.
Tajā pat laikā portālš ir ļoti slavens ar atklātu viltojumu tirdzniecību, cilvēki nemitīgi ziņo vid un ptac-šīs iestādes pilnīgi nereaģē, un tas jau velkas gadiem, tātad viss ir uzpirkt, kā jau ""slavenībai"' piederas.
Publicēšu slavenākos tirgoņus, kas tirgojas ar simtiem preču, noteikumi uz viņiem neattiecas, nekad netiek bloķēti, kā parasti mirsīgie.
Noteikumi nav un nekad nav bijuši visiem vienādi, kāpēc, varbūt šis portāls var sniegt skaidrojumu?
House of Andelemandele (blusu midzenis) - 1021 preces
agrita-magone-202
sweetcoffe-139
patremi-148
sjuu 113-186
par šīm personām ziņo visi, kuriem nav vienlīdzīgi portāla lietošanas noteikumi, bet viss turpinās gadu gadiem bizness plaukst un zeļ.
Mans un vēl simtiem lietotāju jautājums paliek atklāts: kāpēc admini pilnīgi ignorē un neatbild uz jautājumiem,
kāpēc visiem portāla lietotājiem nav vienādi lietošanas noteikumi,
kāpēc personas tiek nemitīgi bloķētas, kad tiek uzdots jautājums? Šī ir jau kāda 5. Reize, kad mani bloķē-noteikumus nekad neesmu pārkāpusi, jo lietoju un pildu tieši tāpat kā visi citi, kurus nekad nebloķē.
Iespējams, tie kas tirgo simtiem jaunas visu izmēru preces, viņi iemaksā kādu kukuli, tas nebūtu nekas jauns.
Neapstāšos un cīnīšos par šo netaisnību!

14.04.2022

Atbilde no AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 29.12.2022

Hei, hei!
Mums grūti identificēt šo personu pēc šī mistiskā lietotājvārda, bet ir aizdomas par īsto cilvēku. Un, diemžēl, bet esam snieguši neskaitāmas atbildes, kāpēc Tavi profili tiek un tiks uzskatīti kā komercdarbība. Bet, ja nav vēlme redzēt un dzirdēt savus pārkāpumus, bet tikai norādīt uz visu pārējo pasauli, tad tas jau paliek bezjēdzīgi.

Mēs redzam Tavas darbības citos sociālajos tīklos un sludinājumu platformās. Un esam par To Tevi informējuši. Tas apjoms un piedāvājums, saskaņā ar portāla lietošanas noteikumiem, tiek traktēts kā komercdarbība. Portāls ir jālieto saskaņā ar portāla lietošanas noteikumiem. Un katru reizi, kad pievieno sludinājumu, tiek atzīmēts, ka noteikumi tiks ievēroti. Sūdzības autore tos nepārtraukti ignorē.
Vienādas atbildes pēdējā laikā, protams, tiek sniegtas, jo pārkāpumu taktika ir un paliek tieši tāda pati - robotizēta, nemainīga un nekaunīga. Kamēr nepieķer, tikmēr tiek likti tieši tādi paši sludinājumi, kuri iepriekš jau ir tikuši deaktivizēti ar norādi - komercdarbība. Diemžēl, bet pret hroniskiem pārkāpumiem cita taktika vairs nav iespējama.