www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Sludinājumu bloķēšana

Andelemandele.lv - Sludinājumu bloķēšana

Periodiski notiek nesaprotama sludinājumu bloķēšana, jo esot komercdarbība! Ievieto drēbes, kas ir valkātas, bet kļuvušas par mazu - komercdarbība. Ievieto jaunas drēbes, kas pasūtītas internetā, bet nav trāpīts pareizais izmērs, par to pašu naudu gribi pārdot - komercdarbība. Tiek piedāvāts bloķēto sludinājumu izlabot, ko lai izlaboju? Vaicāju, protams, ka neatbild.
Vai mantu pārdošana nav komercdarbība, jo mantas netiek atdotas par velti?
Toties slavenu zīmolu pakaļdarinājumi un replikas tiek publicēti aktīvi un tos nebloķē, tie laikam nav komercsludinājumi.
Sazināties ar administrāciju nav iespējas. Naudu par bloķētiem sludinājumiem neatgriež, laikam švaki ar finansēm uzņēmumam, tā vismaz nopelna.

23.04.2022

A Andy 24.04.2022

Jā! Man bija tieši tas pats. Varētu aiziet uz PTCA , lai pārbauda vai šī ir komercdarbība vai nav.

K kukulītis 2021 02.05.2022

VID un PTAC neklapē ar ausīm,esmu rakstījusi neskaitāmas reizes,nekad neesmu saņēmusi atbildi.
Tā ir atklāta zagšana un krāpšana,kāpēc visiem nav vienādi portāla lietošanas noteikumi? Laikam,ja iemaksā kārtīgu žūksni attiecīgajās iestādēs,var justies droši un darīt ko grib.

V Viviana Berzina 04.06.2022

Ļoti ceru, ka uzradīsies kāds jauns saits, līdzīgs kā ir saiti EU un ASV, tad varbūt kaut kas mainīsies. Citādi naudas iekasēšana turpināsies uz nebēdu.

O Omniva 02.12.2022

ANDELE VISU LAJKU TO DARI BLOKEJA SLUDINAJUMU NAUDAS ATPAKALJ NEATDOD TAPECKA TUR VAR TIRGOT TIKAJ DRAUGI PRIKŠNIECE.UN MODERATORS TUR SEZ PILNS PIDO...

O Omniva 02.12.2022

Nekas bus audit sajtam bus domat nakama rwjz