Andelemandele.lv - Slikts serviss

Neiesaku šo interneta portālu, jau uzķēros ar viltojumiem. Portāla administrācija nereaģē un atļauj gan kosmētikas gan apģērbu pārdošanu, kas ir viltojumi un ir bīstami veselībai, bet pārdodās viņu lapā, it kā viss būtu normāli, par oriģināla summām. Totāla krāpšana, šādu kantori neatbalstu. Ja būtu pretimnākoša un atsaucīga attieksme un andelemandele internetvides sakārtošana, bet izskatās ka tas viņus neinteresē.

I

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 25.06.2019

Mums ir ļoti nepatīkami, ka Tava andelēšanās ir bijusi nepatīkama. Portāls www.andelemandele.lv ir sludinājumu izvietošanas platforma. Par katru sludinājumā pievienoto preci atbild tā autors.

Portāla administrācija neuzņemas un nevar uzņemties atbildību par trešo personu rīcību. Portāls nenes nekādu atbildību par lietotāju saistībām ar trešajām personām, lietotāju publicēto informāciju un sludinājumos publicētajām precēm.

No savas puses portāla administratori cenšas reaģēt, lai pie sludinājuma būtu norādīta vismaz precīza informācija par preces autentiskumu, tomēr tā šajā gadījumā ir mūsu labā griba. Lai kā mēs vēlētos, tomēr mēs nevaram pārzināt visus produktus, lai spētu identificēt to kā autentisku produktu vai viltojumu.
Pieļaujam, ka arī šīs tēmas autore, redzot iegādāts preces bildes (tieši to pašu ko redzam mēs), nenojauta, ka iegādāta prece būs viltojums (tieši tāpat kā mēs). :(

Ja portālā www.andelemandele.lv redzat pārkāpumus, droši par tiem variet ziņot, nospiežot uz pelēkā karodziņa pie sludinājumu. Tomēr, ja vēlaties, lai mēs korekti reaģētu, nepieciešams pievienot detalizētu aprakstu, kas pierāda, ka prece ir viltojums.

A annnevanne 03.05.2020

andele mandele jus vispar par ko atbildat?:)) parsmejos lasot jusu atbildes

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 18.05.2020

Jā, atbildam par portāla darbības nodrošināšanu. ;)

Ja ir vēlme savos darījumos iesaistīt starpnieku, kuram uzvelt atbildību, tad lūdzu meklējiet to savu radu un draugu starpā, kas ir kompetenti pārstāvēt Jūsu vēlmes un intereses. ;)

M Morss 11.10.2020

Neticu ka Jaunozola sēž un revidē visus sludinājumus, bet tādā gadījumā viņa pieņēmusi darbā neprofesionālu komandu, tiek bloķētas oriģinālas preces (vai mainīts to zīmola nosaukums uz "zīmols nav zināms" un tiek pieprasīts pierādīt preces autentiskumu.
Varētu sen pamest šo īpašnieku-krāpnieku portālu, bet portālā tik daudz lielisku Pircēju, kuri pēc preces iegādes ir priecīgi.