Andelemandele.lv - Slikts serviss

Regulāri iepērkos andele.lv majas lapā, pērku zīmolu drēbes un aksesuārus, bet kad gribēju pārdot savu kleitu, kas bija lietota, bet labā stāvoklī, Andele nobloķēja sludinājumu. Dīvaini noteikumi - samaksāju par sludinājumu, bet drēbes pārdot nevar...

03.06.2021

Atbilde no AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 03.07.2021

Sveika, Lindins! Lūdzu pārbaudi kāds sludinājuma deaktivizēšanas iemesls Tev tika nosūtīs uz e-pastu. Iespējams, ka sludinājums ir noformēts neatbilstoši noteikumiem un tas ir viegli un ātri labojams. :)

Andelemandele uzstāj uz noteikumu ievērošanu kaut paši šos noteikumus ignorē - ko grib to bloķē, kam grib ļauj tirgoties ar apjomu kas pielīdzināms veikaliem. Potāla administrātore Līva Jaunozola kategoriska pret zīmolu replikām vai pakaļdarinājumiem - tai pat laikā naudas pelnīšanas nolūkā pieņem preču sludinājumus ar šīm precēm un izvieto savā portālā, taisnības labad jāatzīst ka pilnīgākos sūdus bloķē, bet labākos vai interesantos akceptē.
Portāla lietotāji regulāri sūdzas par portālu - kur skatās uzraugošās iestādes, PTAC laikam draudzīgas attiecības ar portāla administrāciju!
Portālā tirgot 100-350 jaunas preces tas ir normāli!

V Viviana Berzina 04.06.2022

Un replikas iet uz “urrā”