Andelemandele.lv - Slikts serviss

Portālā Andelemandeleesmu ievietojis sludinājumus ar kuru palīdzību vēlos pārdot dažādas savas mantas. Nesaprotu kādēļ administrācija (robots) dzēš vairākus manus sludinājumus par kuru ievietošanu portālā esmu samaksājis naudu? ! Izdzēš un uzraksta ka tiek veikta komercdarbība. Taču tā nav! Tirgoju savas gan jaunas, gan lietotas mantas! Esmu vairākkārt rakstījis portāla administrācijai un jautājis kas par problēmu, bet atbildi neesmu saņēmis! Kkāds robots tik atraksta paldies par ziņojumu! Tāpat arī esmu ziņojis par citiem lietotājiem kuru profilā notiek sistemātiska rotaslietu tirgošana, vairāk kā 100 rotaslietas tiek piedāvātas (komrcdarbība) , bet nez kāpēc šos lietotājus nebloķē? ! Viens no tādiem profiliem ir Jana h, Rūta Rotbaha un vēl ļoti daudzi profili!

16.11.2020

Atbilde no AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 19.11.2020

Raimond vai Raivo? Interesanti.
Neviens sludinājums no administrācijas puses nekad netiek dzēsts. Sludinājumi tiek apturēti ar lūgumu to labot atbilstoši noteikumiem. Mēs saprotam, ka nav patīkami, ka esi "pamanīts" un Tavi sludinājumi ir identificēti kā komerciāla satura. Mēs vienmēr piedāvājam 3 reizes sludinājumu labot un pievienot tiešām savas privātās Pērles, kuras vēlies notirgot, nevis n-tos dvielīšus, gultas veļas un pārklāju komplektus, krekliņus un somas. Domājam, ka, ja pievienotu Tava profila saiti šeit, visiem uzreiz būtu skaidrs, ka tirgo no kādas bāzes masveidā iepirktu produkciju. Bet cienīsim tomēr Tavu privātumu. ;)

Visas sūdzības, kuras esi iesniedzis, tiek izskatītas. Tas, ka neredzi rīcību, nenozīmē, ka tādas nav. Izmaiņas citu lietotāju profilos citiem lietotājiem nav paredzēts redzēt.

Par uzrunu!. Esi lūdzu vērīgāks un pamanīsi, ka savā profilā esi norādījis Dzimums: Sieviešu. Tādēļ arī šāda uzruna. Šis uzrunas teksts, protams, tiek ģenerēts automātiski. Lūdzu atver sava profila iestatījumus un norādi to dzimumu, kurā vēlies, lai Tevi turpmāk uzrunā. ;)

Lai jauka diena!

R

R Raivo202020 16.11.2020
Krāpšana

Andelemandele administrācijā ir vai nu pilnīgi d. vai robots atbild ! Kretīni ! Šāda atbilde man atnāca no Andelemandele - Atbilde uz Tavu ziņojumu
Sveika, Raimonds!

Par Tavu ziņojumu: Kāpēc netiek bloķētas pērles Rūta Rotbaha, Jana H profilā ?! Tīrākā komercdarbība !

Paldies, par šo ziņu! Tava ziņa tiks izmantota, lai uzlabotu AndeleMandele darbību. Ja arī turpmāk redzi pārkāpumus, droši par tiem ziņo, nospiežot pelēko karodziņu zem sludinājuma bildēm/pie lietotāja profila.

-- Tava AndeleMandele

Pat uzrunā ar kļūdām! Kāds "sveika Raimonds " ?! Raimonds ir sieviešu vārds ? un tieši šādas identiskas atbildes tiek sūtītas uz katru manis nosūtīto ziņojumu ! Krāpnieki ! Par šiem diviem profiliem esmu ziņojis reizes desmit ! Un vienmēr esmu saņēmis šādu "TUPU" ziņojumu uz savu e-pastu ! Kāpēc turpinās komercdarbība no šiem profiliem ?!

S Sudzibas.lv Admin 16.11.2020

S Sudzibas.lv Admin 16.11.2020

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 19.11.2020

Lai jauka diena!

I Ivars Ozolkalns 16.11.2020

Ko Jūs gribat no tādiem, kuri uzkrākuši pietiekami lielus nodokļu parādus? Kaut kā jau tie jānomaksa!

Z Zhenja Boors 20.03.2021

šī "tautas slaukšana" bloķējot apmaksātus sludinājumus , no administrācijas puses vēršas plašumā, pāris jaunas preces un jau komercdarbība! Andeles administrācija varētu nokomentēt kas šie ir par izņēmumiem ka 100-600 sludinājumi! Portāls nestrādā, rodas kļūdas apmaksā - noņem naudu bet kredītu nepapildina, pieteikumi pie preces neparādās. Firmai nodokļu parāds aug kosmosā, acīmredzot īpašniece drīz pieteiks maksātnespēju, un turpinās strādāt ar kādu citu no savām SIA. Viena no SIA adresēm atrodama VID "slikto adrešu" sarakstā un ko skatās VIDs?

K kukulītis 2021 12.04.2022

Toties lupatu andele Ķīpsalā briest,ieejas maksa tirgotājiem 25Eiro,par kuriem noteikti nodokļus neviens nemaksāt.Smuka naudiņa aiziet gar degumu valstij.