www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Portāls tikai Jaunozolas draugiem

Andelemandele.lv - Portāls tikai Jaunozolas draugiem

Jaunozolas kundzei izdevies izveidot interesantu projektu andelemandele.lv - samērīga portālā ievietoto sludinājumu cena, ērta un vienkārša lietošana. Tikai portāla lietotāji sadalīti “savējos” kuriem atļauts viss - foto no interneta, 100-350 aktīvas pērles, kas netiek uzskatīts par vairumtirdzniecību, un “pārējos” kuru pērles bloķē, neatjauno un tādā veidā iekasē naudu par nepublicētu sludinājumu. Pati jaunozolas kundze ignorē lūgumus padarīt savu portālu godīgāku pret visiem lietotājiem.

20.04.2019

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 25.06.2019

Tēmas autors mums, portāla administrācijai, ir zināms un šajā gadījumā drīzāk mums ir jautājums - vai gadījumā aizvainojums nav radies tādēļ, ka tiki pieķerts noteikumu neievērošanā?
Portālā ir aizliegtas komerciāla rakstura aktivitātes, tādēļ mēs deaktivizējām sludinājumus ar norādi, ka tos iespējams labot, bet sludinājumā ir jāievieto sava personīga Pērle. Apturēto sludinājumu iespējams labot un iesniegt atkārtotai pārbaudei 3 reizes. Ja sludinājums atkārtoti vairākas reizes tiek iesniegts ar pārkāpumiem, tas tiek neatgriezeniski deaktivizēts. Māris izvēlējās spītīgi neievērot mūsu norādījumus un zaudēja dažus savus sludinājumus, jo tie tā arī netika izlaboti vispār, bet atkārtoti iesniegti bez jebkāda veida labojumiem. Droši vien šeit arī ir radies lielais aizvainojums.

Tēmas autoram uz šo brīdi portālā ir 3 profili, kuros vēl joprojām tiek tirgotas smaržas, kosmētika un daudz Tommy Hilfiger, Calvin Klein u.c. zīmolu produkcija dažādās variācijās un izmēros. Visas preces jaunas. Tēmas autors spītīgi turas pretim un apgalvo, ka tā nav komercdarbība, kaut arī ir saņemtas sūdzības, ka preces tiek piedāvāts iegadāties vēlāk, kad būs pievedums kādam interesējošam izmēram. Vairākas reizes esam saņēmuši sūdzības, ka pārdotās preces ir viltojumi un tas ir atspoguļots arī pārdevēja profilos. Nepieciešamības gadījumā varam pievienot saites uz konkrētā pārdevēja profiliem.

D Džollija 11.02.2021

Kāpēc jūs pieļaujat sludinājumus kiriļicā?

W winmy 11.02.2021

Džollija un tu, nacionaliste, vari man atbraukt un atsūkāt ;)

T todesgeist 06.03.2021

Lūdzu, nevajag! Pati esmu piedzīvojusi, ka ar savu vienu jauno preci(kas man tomēr nepatīk vai neder) un ko vēlos pārdot esmu bloķēta, kaut gan citām meitenēm, piemēram, asimsone var redzēt, ka pārdod daudz Victorias Secret produktus(vēl pie tam čības dažādos izmēros 38/39 un 40/41 ir skaidri saprotams, ka viņai tās ir vairumā!). Noteikti neiesaku Andlemandele, jo te tiešām izskatās pēc draugu būšanas.

K kukulītis 2021 14.04.2022

aizvainojums nav radies tādēļ, ka tiki pieķerts noteikumu neievērošanā?
šo varētu izskaidrot kāds jurists ar pieredzi-KĀPĒC PORTĀLA LIETOŠANAS NOTeIKUMI NAV visiem vienādi?
Deaudzenes un pakalpiņi tirgojas gadiem ar siltiem preču un neko nekad neblo';kē,bet citus bloķē?
Kad uzdod jautājumu,kurš noteikuma punkts tiek pārkāpts-atbilde NEKAD netiek sniegta? ar kādām tiesībām?