www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Portāla bezdarbība, krāpšana

Andelemandele.lv - Portāla bezdarbība, krāpšana

Portāls andelemandele.lv par sludinājuma ievietošanu iekasē diezgan lielu samaksu pretī nesniedz
pat elementāras atbildes, tas attiecās arī uz tehniskām kļūdām.

Pirms izmaiņu veikšanas neviens lietotājs netika brīdināts par vairākām funkcijām kas šobrīd
tiek liegtas un vairs nebūs pieejamas.

Nauda protams par sludinājumiem tika iekasēta, pakalpojumi savu sludinājumu jebkādai rediģēšanai
vairs nav pieejami.

Krāpnieki

Sa sara sara 12.05.2017
krapsana

Inga Cepurīte-tirgo nonesatas lupatas,naudu nem tikai par brendu!

In Inga Jo 28.11.2017

Šis portāls ir sektantu portāls. Iekasē naudu, bet tad nepamatoti to dzēš vai bloķē. Uz vēstulēm neatbild, tā portāla, dīvainā īpašniece!

Fl Flavia 24.10.2018

Jā, serviss ir pilnīga nulle. Tik naudu iekasē, nodokļus nemaksā, lietotājus ignorē kā totālas nulles. Līvai galvā sakāpis.

AndeleMandele admin 05.12.2018

Cien. līga855 un citi!

Ja esat sazinājušies ar portāla administrāciju, mēs noteikti atbildam.
Atbilde tiek sniegta 48 stundu laikā (izņemot, ja pa vidu ir brīvdienas vai svētki). Atbilde tiek nosūtīta uz lietotāja profilā reģistrēto e-pastu.
Diemžēl, no mums neatkarīgu iemeslu dēļ, dažkārt mūsu atbildes nonāk pie mēstulēm. Šajā gadījumā varam ieteikt uzturēt kārtību savā e-pastā un cītīgāk to pārbaudīt. Rekomendējam pie filtriem norādīt, ka e-pasti no portāla andelemandele.lv nav mēstules.

AndeleMandele administrācija