www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Par sludinājumu bloķējot bez pamatā

Andelemandele.lv - Par sludinājumu bloķējot bez pamatā

Нам пишете правила а сами нарушаете!
Почему правила ваши в andelemandele
Не одинаковые?
Я выложила сумочку и шлепки заблокировали !
Остальные все выкладывают и торгует в andelemandele?
Я плачу за каждую услугу вашем портале .
Если блокируете объявление тогда верните деньги за не использование объявление.
Я считаю это обман , и ваши правила вы придумали сами .поэтому что полная andelemandele торгуется всякие бренды. А других блокируете.
Это законно!
Поэтому ваша группа закрытая!
Никто не видет!
Вы зарабатываете за счёт людей их объявление.
И к тому ещё блокируете объявление и оставляете деньги себе которые мы все тут платим это как считать законно?обманывать людей. Блокируете и деньги не возвращаете .
Мы тоже люди !
ЛЮДИ ПИШИТЕ В КНАБ!
ЗДЕСЬ КАЖДЫЙ ВТОРОЙ ПРОДАЁТ РАЗНЫЕ БРЕНДЫ А ОНИ ГОВОРЯТ У НАС ПРАВИЛА!
КАКИЕ ПРАВИЛА?
КОТОРЫЕ ВЫ ПРИДУМАЛИ САМИ!
ПРАВИЛА ДОЛЖНЫ БЫТЬ ОДИНАКОВЫЕ ДЛЯ ВСЕХ В Andelemandele!
Вот фото с andelemandele торгуют все подряд бренды и реплики а вы Aдминистрация andelemandele пишите правила а сами соблюдаете их?
Мы не нарушаем платим деньги и выкладываем объявления наши а вы блокируете вот народ и начал писать жалобы!
Что блокируете без причины!
ЭТО ФАКТ!

08.05.2023

Atbilde no AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 08.05.2023

Hei, hei! Lietotājs nav sevi identificējis tādēļ nevaram to precīzi komentēt, bet iemesls noteikti nav tik vienkāršs kā tiek aprakstīts. Ja ir vēlme saņemt precīzu sludinājuma deaktivizēšanas iemeslu, ir iespēja uzrakstīt mums privāti. Visa nepieciešamā informācija noteikti jau ir sniegta sludinājuma apturēšanas e-pastā.

Piekrītam, ka ne vienmēr ir iespējams pamanīt visus citu lietotāju pārkāpumus. Tādēļ esam pateicīgi, ja saņemam ziņojumus no lietotājiem par viņuprāt iespējamiem pārkāpumiem. Mēs tos pārbaudām un, ja pārkāpums tiek reāli konstatēts, rīkojamies. Nereti gan saņemam ļoti daudz ziņojumus, kas iesūtīti emociju iespaidā, kad liekas, ka citiem ir identiska situācija. Tomēr, ne vienmēr tā ir.

Nauda par deaktivizētajiem sludinājumiem netiek atgriezta. Lietotājam tiek piedāvāts apmaksāto sludinājumu labot atbilstoši noteikumiem un iesniegt atkārtoti 90 dienu laikā. Šāda iespēja tiek piedāvāta 3 reizes. Samaksāto naudu iespējams izmantot, pārdodot Pērli, kura atbilst noteikumiem.