www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Naudas izkrāpšana caur sludinājumiem

Andelemandele.lv - Naudas izkrāpšana caur sludinājumiem

Esmu šokā par šīs vietnes (http://www.andelemandele.lv) izturēšanos pret cilvēkiem, kuri maksā šīs astronomiskās summas par katru sludinājumu.

Jau 5 dienas atpakaļ vietnē tika ziņots, ka mājas lapa nestrādās uz 1 dienu. Tad vietnes administrācija komentēja, ka visiem (tikai) aktīviem sludinājumiem piešķirs vismaz 3 dienas klāt sludinājumu laiku sakarā ar vietnes tehniskajām problēmām, kas radīja sludinājumu bilžu un citu datu neparādīšanos. Šodien jau ir 5. Diena un vēljoprojām ir vietas un sludinājumi, kurus nav iespējams redzēt. Un nekādas papildus dienas nav vēl piešķirtas un sludinājumu termiņi izbeidzas drīz.

Aicinu latviešus nebūt kūtriem un cīnīties par katru nekārtību šajā valstī, jo klientu apkalpošanas etiķete tiešām ir zem normas latvijā. Kautkas šāds būtu vienkārši nepieņemams citās valstīs, pat iesniegts policijā par naudas izkrāpšanu lielos apmēros (caur sludinājumu servisu, kura pakalpojums nav pilnībā sniegts) - sava portāla nesakārtotības dēļ.

Ceru, ka andele mandele administrācija un šajā firmā strādājošie aptvers kā izturēties pret tiem, kas viņus baro.

P

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 25.06.2019

Lai uzlabotu portāla funkcionalitāti, nesen portāls veica visu datu migrāciju no viena datu centra uz citu. Iepriekš par neērtībām informējām portāla lietotājus. Reāli tā arī bija, kā solījām - portāls nebija pieejams vienu dienu un brīdī, kad portāls atkal bija pieejams "online", visiem aktīvajiem sludinājumiem tika pievienotas 3 publikācijas dienas, kā tika solīts.

Sakarā ar to, ka jaunajā datu centrā bija nepieciešams tomēr "pieslīpēt" visus iestatījumus, portāls arī dažas turpmākās dienas darbojās ne tā kā vēlējāmies. Par to arī informējām lietotājus ar globālu paziņojumu portālā. Mēs cītīgi strādājām, lai maksimāli ātri novērstu visas nepilnības un darbu noslēguma procesā pievienojām vēl 5 publikācijas dienas visiem uz to brīdi aktīvajiem sludinājumiem. Kopā visiem aktīvajiem sludinājumiem tika pievienotas 3-8 publikācijas dienas (atkarīgs no publikācijas datuma)

Šīs tēmas autors var droši ar mums sazināties un mēs noteikti pārbaudīsim, ja šķiet, ka ir izveidojusies kāda netaisnība.
Portāla www.andelemandele.lv lapas apakšā ir saziņas forma "Sazināties ar administrāciju". Pievienojiet detalizētu problēmas aprakstu un mēs noteikti sniegsim atbildi.