Andelemandele.lv - Krāpšanās

Portāla īpašniece iedomājas, ka ir kaut kāds Dievs, ko grib to dara. Nepamatotie bloķē sludinājumus, bloķē pat tos kur ir profesionāli nobildētas. Atbild kaut kāds robots.
Pati tirgo kvantumiem humpalas (pārkāpjot portāla noteikumus) un uzskata, ka tā nav komercdarbība, meitenes tirgo vairākas kleitas vai apavus( un tas nav par velti, jo katrs posts maksā 0.50Eiro) citi izpārdod savas konkrētas kolekcijas tad uzreiz komercdarbība,Ievietojot dvīņu apģērbus, redz ir vienādas un tā ir komercdarbība paņem un vienkārši nobloķē! Vai tiešām jāvēršas būs televīzijā?

03.06.2021

Atbilde no AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 03.07.2021

Hei, hei!
Tā kā nevaram Tevi identificēt, nevaram pārbaudīt visu situāciju un sniegt precīzu komentāru. Ja sludinājums(-i) ir deaktivizets(-i), tad noteikti ir bijis pamatots iemesls.
Lai nedarītu lieku darbu un nerastos šādas negācijas, iesakām pārlasīt portāla lietošanas noteikumus un sludinājumus noformēt atbilstoši prasībām. ;)
Apturēto sludinājumu vari izmainīt un izmantot pakalpojumu par kuru samaksāts.
Lai veiksmīga Andele!

P

Good Intentions 03.06.2021

Kas par viena vai divu cilvēku tusiņu? Pietiek arī ar vienu sakarīgu sūdzību. Vērsies nekā personīga vai degpunktā.

S Santamaria96 28.06.2021

Es Jums pilnībā piekrītu! Tas ir kautkāds murgs! Man atkal tāda sajūta, ka tik uz mani uzēdušies. Regulāri tiek blokēti sludinājumi pilnīgi ne par ko. Redzi somiña no turcijas cełojuma, kuru gribu pārdot ir komercdarbība, jo Jauna! Pilnīgs un absolūts stulbums tur valda! Ieliku komplektu ar divām vienādām vāzēm, kas ir komplekts, hops tiek izdzēsts, jo redz atseviški jātirgo. Drēbes, kuras ir jaunas nopirktas ar birku internetveikalā un man neder, arī nevaru ievietot, jo redz komerciāla rakstura. Nu wtf vispār, cik naudu esmu pazaudējusi, kas tās par darbībām? Tā reāli drīkst vienkārši savākt naudu un noblokēt sludinājumus?
Esmu sūdzējusies neskaitāmas reizes, pat rakstījusi tai stulbajai īpašniecei. Sazināties nav iespējams, atbild robots.
Lai veicas čakarēt un izkrāpt naudu. Zeme ir apała!

I Ingucis.com 25.10.2021

Tā līva ir nožēlojama būtne! Aferīste uz visiem 100%, ZAGLE!

E Ej jus naxij 12.11.2021

Andele mande prosta zabirajut denjgi udaljajut objavlenie nastajawie vori i mawejniki vaglave sasvaej xazjajka. Necego i navas mera najdjoca.

K kukulītis 2021 12.04.2022

Tā diemžēl ir 200% taisnība,ka neesat andelesmandeles pakalpiņš un draugu lokā vai nevari iemaksāt pamatīgu kukuli,tad tiksi piespiests darīt pēc viņu noteikumiem,līdz labprātīgi aizvāksies.
un tās viltojumu paradīzes darbones ar simtiem sludinājumu visos izmēros varēs brīvi darboties.
Ne VID,ne PTAC,ne arī citi kantori "nekklapē ar ausīm"