www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Krāpšana, viltojumu tirdzniecība, naudas neatgriešana u. Tt

Andelemandele.lv - Krāpšana, viltojumu tirdzniecība, naudas neatgriešana u. Tt

Jau gadiem par šo portālu ir un būs sūdzības, gan bez tabu, gan citos portālos. Rakstīts ptac un vid, bet neviens kantoris nereaģē, lai slavenību ziedojumus tirgojot ir visatļautība izturēties pret pārdevējiem un ne tikai.
Protams, lielākā daļa tirgoņu tirgo viltojumus un atklātā veidā, nezinu kur skatās uzraugošās institūijas? Bez yabu par šo ir bijuši neskaitāmi sižeti, bet viss turpinās. Gadiem lietojot šo portālo pirkšanai un pārdošanai attieksme no poertāla puses ir vienkārši graujoša, sludinājumu maksa ir visaugstākā mūsu valstī, jaunu nedrīkst tirgot-bloķē, lietotu nedrīkst tirgot-bloķē, naudu neviens neatgriež un regulāri tā izrīkojas. Nekādus paskaidrojumus nesniedz, uz vēstulēm neatbild, ir pat vienreiz rakstītas 6 vēstules saisyībā ar krāpniecīnu-atbilde nulle. Un tādi cietēji šajā portālā it simtiem, kur cilvēkiem vērsties, kam ziņot, laikam nekur? Ja jau reiz "slavenība", tad var atļauties visu un jebko un neviena atbildīgā iestāde neko nevar izdarīt.
Arī apmaksājot naudu par sludinājumiem ir vairāki saņēmēji, bet vid jau šāds, gards kumosiņš ar 95% viltojumu tirdzniecību portālā neinteresē.

07.08.2021

I Ingucis.com 27.10.2021

Vienkārši nevajag izmantot to kabalistu portālu. Tā ir lielākā sekta Latvijā, kur vervē tautu un pelna naudu uz tautas nabadzības.