www.sudzibas.lv Andelemandele.lv Krapšana, maksas par sludinājumu regulāra piesavināšanās, patērētāju tiesību parkāpumi

Andelemandele.lv - Krapšana, maksas par sludinājumu regulāra piesavināšanās, patērētāju tiesību parkāpumi

Izlasot visus iepriekšējos komentārus, šķiet, ka nekas gadiem nemainās. Atrisināto sūdzību skaits - 2!
Pirmkārt - andelemandele vadība ir pārliecināta, ka rīkojas pareizi vienu sludinājumu uzskatot kā komercdarbība, deaktivizējot sludinājumu un piesavinoties iemaksāto naudu. Lai arī tā nav liela summa, katram tā ir viņa pārskaitītā nauda.
Otrs - piedāvā aizstāt bloķēto komercslidinājumu ar citu (it kā nekomerciālu) , tikko sludinājums ievietots, atkal ieraksts deaktivizēts! Traktējums tas pats - komercdarbība. Tad kas nav komercdarbība? Lielotas novalkātas zeķes pārdot un tikai? Vai arī tas būtu komercsludinājums?
Trešais - ja andelemandele veido sadaļu "replika", tad kā var bloķēt sludinājumu ar tekstu: "izplatīt viltotas preces ir aizliegts... Un tt, pie tam, norādot uz soda naudam un sankcijām, kas pilnīgi neattiecas un neiet zem visa viņu draudu teksta attiecībā pret šīs vietnes darbību kopumā. Visi sludinājumu deaktivizācijas teksti - ir pilnīgs blefs! Neuzķeraties un rīkojaties attiecīgi pret savām tiesībām.
Tai pat laikā ne visi sludinājumi tiek bloķēti, to veic dīvainā izlases kārtībā. No sērijas - tu nevari, kāds var.
Un tātad visiem, kuri šeit rakstīja un vēl rakstīs, iesaku:
1) nenogurdināmi rakstīt sūdzības Vid un Ptac par piesavinātajiem līdzekļiem, gan kaut kad pieteikumu skaits sakrāsies un atteicīgās iestādes noreaģēs;
2) neatbalstiet šādas negodīgas politikas piekopējus turpmāk kā andelemandele vietni, pat ne ar 0,50eur;
3) dizainparaugs tiek aizsargāts tikai valstīs, kurās, tas reģistrēts. Tātad nevar būt bloķēšanas iemesls;
4) dizainparauga viltojums jāpierāda ar ekspertīzi. Tātad bez ekspertīzes nevar būt bloķēšanas iemesls;
5) prasību par preču zīmes tiesību pārkāpšanu var iesniegt tikai preču zīmes īpašnieks vai ar viņa rakstisku atļauju pilnvarota persona;
6) komercdarbība ir jāpierāda, lai tas būtu sludinājuma deaktivizācijas iemesls, tātad nevar būt vienpersoniski andelemandele vadības izdomāts sludinājuma bloķēšanas iemesls;
7) andelemandele vadībai nav tiesību lemt ne par to vai tā ir komercdarbība, ne par to vai dizainparaugs ir viltojums, pie fakta, ka pašai vietnei ir izveidota sadaļa "replika" viņi paši uzņemas viltojuma tirgotāja starpnieka funkcijas, lai šādu iemeslu dēļ deaktivizētu vietnes lietotāju sludinājumus. Kas tiešā veidā norāda uz viņu krāpniecību un naudas līdzekļu neatļautu piesavināšanos. Kolektīva iesnieguma gadījumā (summa) būtu pietiekams pamats kriminālprocesa uzsakšanai;
8) lai andelemandele i-net sludinājumu vietne atbilstu normatīvajiem aktiem, obligāti ir jānorāda: nosaukums, adrese, kontaktinformācija. Sadaļa "sazinies ar mums" nav attiecīnāma uz pircējam/pārdevējam pieejamo kontaktionformāciju. Andelemandele platformas darbība neatbilst likumā noteiktajai kartībai.

Pašas andelemandele darbībā ir virkne pārkāpumu! Sludinājumu deaktivizācijas iemesli nepamatoti un neatbilstoši.
Sniedziet sūdzības rakstiski atbildīgajām iestādēm, pārtrauciet atbalstīt negodīgus uzņēmējus un izvēlaties godīgas pārdošanas platformas I-netā.

28.02.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes