Andelemandele.lv - Krāpšana

Sveiki! Diemžēl arī šodien nācies skarties ar krāpniecību. ! Šodien vēlējos pasūtīt ziemas jaku, kuras vērtība bija 90€. Ar pārdēvēju sarunāju un aizsūtīju naudiņu, kā beigas ne naudiņas ne pašas jakas nav ( (ļiti žēl kā mūsdienas ir tādi cilvēki, kuri vēlās pelnīt naudu šadā veidā! (manuprāt Adelei arī ir jābūt atbildīgākai par šādām situācijām!

17.10.2022

Atbilde no AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 29.12.2022

Mums ļoti žēl, ka Tava pieredze portālā ir bijusi tik nepatīkama. Diemžēl, bet kā jebkurā vietā internetā, katrs darījums un darījuma partneris ir rūpīgi jāizvērtē. Mēs nevēlamies sabiedēt no sadarbības ar nesen reģistrētiem lietotājiem. Tomēr, ja lietotājs ir tikko reģistrējies un piedāvā darījumu, kurš izskatās pārāks labs, lai būtu reāls - bieži vien šī darījuma otrā pusē ir persona ar krāpnieciskiem nolūkiem.
Ja darījums tiek pārvirzīts ārpus portāla, mums nav iespējams laicīgi pamanīt draudus. Katrs lietotājs, kurš portālā ir veicis krāpnieciskas darbības, tiek ievadīts brīdinājumu sistēmā. Tas nozīmē, ka pat ja tiek izveidots jauns profils, arī tas tiek sasaistīts ar iepriekšējiem datiem un lietotājam ir liegts izmantot portāla pakalpojumu.

Mēs iesakām vērsties tiesībsargājošajās institūcijās un uzrakstīt iesniegumu par apkrāpšanu. Ja nepieciešams, pēc policijas pieprasījuma, sniegsim tiem visu informāciju par šo personu, kas ir mūsu datubāzē.

Good Intentions 18.10.2022

Man jau liekas, ka pašam cilvēkam būtu jabūt atbildīgākam.

T taisnibascinitajs3 18.10.2022

Tāpēc, lai vai cik tālu atrastos Latvijā prece, piedāvāju pats aizbraukt pakaļ un samaksāt skaidrā, tikai kad esmu redzējis preci.