Andelemandele.lv - Krāpšana

Mani sludinājumi visu laiku tiek bloķēti. Un es visu laiku turpinu likt naudu maciņā. Tā ir tīrākā krāpšana. Jebko ko es ielieku, pēc 1 dienas sludinājuma tiek bloķēts, jo tiek prasīts, lai pievieno čeku. Cik man zināms, tad tur var pārdot visu? Ja man tiek uzdāvināta dāvana un man nav čeks, tad kur lai es to čeku izrauju? Es ieteiktu visiem šo portālu boikotēt, tas jau vairs nav pat smieklīgi. Un ne tikai mani sludinājuki tiek bloķēti, zinu daudzus cilvēkus, kuriem tā notiek. Līga Jaunozola (Andeles īpašniece) ir reāla krāpniece. Ja jau sludinājums tiek nobloķēts, tad sludinājuma maksu būtu jāatgriež! Iedomājieties cik daudz naudas dienā tādā veidā viņa izkrāpj no cilvēkiem!

17.10.2022

Good Intentions 18.10.2022

Ja ņem nost, tad neliec iekšā. Ja nav čeka, tad neliec iekšā. Tu pārdod dāvanas?

T taisnibascinitajs3 18.10.2022

Kur paliek - Dāvinātam zirgam zobos neskatās? Mūsdienās nekas vairs nav svēts.