Andelemandele.lv - Krāpšana

Bloķē sludinājumus, izdomājot, ka tā ir komercdarbība. Izrādās jatu tirgo 3-4 viena brenda produktus, kuri pašak neder un ir jauni, ta ir komercdarbība. Liva jau totāli sajukusi prata. Saņem par katru sludinājumu naudu un vel šitādas speles spele.. Ilgus gadus esmu bijusi Andeles fane un piedalījušies ari pasākumos, bet nu gan laikam tirgošu preci facebook vai ss. Un iesaku to darīt ari citiem. Ļoti negaidīti un nesmuki tas izsāktas..

15.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Komentāri (6)

Good Intentions 16.01.2022

Ar tevi arī acīmredzot kaut kas nav kārtībā, ja tu aš fano/ji par andeli.

Good Intentions 16.01.2022

Skaties SS neieliec vairāk par vienu preci vai arī netajā nodaļā arī nobloķēs sludinājumu.

I Inga Jo 18.01.2022

Var tirgoties pilnīgi bez jebkādas samaksas depop portālā, tāpat ir daudz grupas iekš Telegram. Beidziet uzturēt tos krāpniekus!

I Ievaieva1 01.02.2022

Andele norāda, ka sludinājumus nedzēš, bet aptur publicēšanu, tādā veidā piedāvājot esošā sludinājuma vietā ievietot jaunu preci, tomēr aplikācijā to nav iespējams izdarīt, jo bildes caur aplikāciju nav iespējams nomainīt. Šādā gadījumā tā tāpat paliek naudas izkrāpšana par apmaksāto sludinājumu, kurš tiek izņemts no publicēšanas/deaktivizēts. Ļoti trūcīgi ir šie Andeles uzturētāji, tāpat kā tur esošie daudzie krāpnieciskie profili par kuriem tiek ziņots pat policijā, tomēr Andele pieļauj un pieļauj šiem, varētu teikt, naudas izkrāpējiem veidot jaunu profilus un turpināt apkrāpt pārējos tās lietotājus. Izskatas, ka, laikam, gan Andelei, gan viltus pārdevējiem ir kas kopīgs. Aplikācijā ir un būs mūžīga “uzkāršanās” un nestabila darbība.

I Inga Jo 05.02.2022

Vēl portāla īpašniecei patīk bez atļaujas mainīt bilžu secību, tā kā viņai patīk un likt reklāmas apmaksātā sludinājumā. Tā var rīkoties tikai necilvēks!

K kukulītis 2021 12.04.2022

Un regulāri tiek spiegots profils,profila info bez Tavas atļaujas un saskaņošanas tiek izlabots.
Vai tiešām parastiem mirstīgajiem nav iespējas cīnīties pret šo krāpnieku kantori? VID un PTAC nereaģē.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes