Andelemandele.lv - Krāpšana

Interesanta politika šim portālam, paziņoju īpašniekiem ka tiku apkrāpta viņu tirgošanas portāla viņi nobloķē mani ne krāpnieci? ! Interesanti ar ka tiku bloķēta nesaņemot nekādus brīdinājumus ne paskaidrojumus. Uz vēstulem ka es varu atgūt iemaksātos līdzekļus andele mandele neatbild man tur daudzi apmaksāti sludinājumi un ar maciņa nauda kopsuma ap 50 eiro, ! Un gribētu ar morālo kompensāciju, cik saprotu andele mandele krāpšana notiek ar īpašnieku ziņu?

05.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Komentāri (1)

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 02.04.2020

Darījums ir veikts klātienē - pārdevēja preci atveda uz pircējas norādīto adresi un nodeva pircējas pārstāvim. Pircējas pārstāvis preci ir saņēmis un samaksājis - darījums noslēgts. Nebija vienošanās par preces apskatīšanu un iespējamu preces atgriešanu.
Atgādinām, ka lietoto preču tirgū tomēr nepastāv preču atgriešanas politika (ja iepriekš par to nav bijusi vienošanās). Klātienē iegādātas preces ir jāapskata un jāpieņem pirms naudas samaksāšanas.

Sūdzības autore (pircēja) pārdevējai un viņas ģimenei izteica draudus. Situācijas mēdz būt dažādas, tomēr šādu saziņu portālā neatbalstām un lietotājam ir liegta turpmāka portāla izmantošana.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes