Andelemandele.lv - Krāpšana

Sūdzība par tirgošanas portālu Andele Mandele. Mani nobloķēja, neko nepaskaidrojot, un ir liegta piekļuve, kaut man tur apmaksāti sludinājumi un maciņa nauda kopsuma kadi 50 eiro! Rakstiju andeles mandeles īpašniekiem ka vēlos atgūt savu naudu atbildi neesmu saņēmusi!? Ko darīt šada gadijuma gudrie?

05.03.2020

V

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 02.04.2020

Darījums ir veikts klātienē - pārdevēja preci atveda uz pircējas norādīto adresi un nodeva pircējas pārstāvim. Pircējas pārstāvis preci ir saņēmis un samaksājis - darījums noslēgts. Nebija vienošanās par preces apskatīšanu un iespējamu preces atgriešanu.
Atgādinām, ka lietoto preču tirgū tomēr nepastāv preču atgriešanas politika (ja iepriekš par to nav bijusi vienošanās). Klātienē iegādātas preces ir jāapskata un jāpieņem pirms naudas samaksāšanas.

Sūdzības autore (pircēja) pārdevējai un viņas ģimenei izteica draudus. Situācijas mēdz būt dažādas, tomēr šādu saziņu portālā neatbalstām un lietotājam ir liegta turpmāka portāla izmantošana.

A annnevanne 03.05.2020

andele mandele jus vispar saprotat kas ir privata sarakste?:)) personas datu neaizskaramiba, pie mums ir tiesiska valsts un visus stridus izķir policija, bet jus izmantojat gadijumu lai iedzīvotos nelikumigi, ar ko jus labaki , parkapjat likumu

A annnevanne 03.05.2020

ka jus zinat ka tika izteikti draudi, jūs andele mandele, lasat privato saraksti?

K kukulītis 2021 12.04.2022

Cik amizanti,mēģina vēl attainoties ,izlikties par baltiem un pūkainiem.Regulāri uz mēnesi tieku bloķēta,jo atļaujos uzdot jautājumus uz kuriem nekad nesaņemu atbildes.