LV RU

Andelemandele.lv - Krāpšana

Kāš bargu naudu par sludinājumiem, bet deaktivizē, ja vienā sludinājumā tiek pārdota vairāk kā viena prece. Par deaktivizēto sludinājumu naudu neatgriež ne pie kādiem nosacījumiem. Jau vairākas reizes piesējās maniem sludinājumie, kur pārdodu komplektu no vairākiem priekšmetiem (piemēram, drēbju komplektu, kosmētikas komplektu) , norādot arī, ka ir iespēja iegādāties kādu priekšmetu arī atsevišķi (jo pircēji bieži interesējas par šādu iespēju) .
Turpmāk neizmantošu šo portālu, kamēr tas neizmainīs savu politiku un nesamazinās Cenas.

11.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Komentāri (4)

T Turkey901 11.02.2020

Vai, kāds zaudējums, tagad laiks iepazīt SS politiku, lai ir ar ko salīdzināt!

badzhoo 12.02.2020

Bez šiem blēžiem tak pastāv korektas bezmaksas vietnes. Piemēram: Reklama.lv, mm.lvMm.lV, auto.lv, sludini.lv, www.viss.lv, ZIP.LV, ZL.LV un daudzas citas. Izmantojiet alternatīvas!

AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 11.02.2020

Ja sludinājums ir deaktivizēts, tas nozīmē, ka tajā ir konstatēti noteikumu pārkāpumi. Pievienojot sludinājumu, lietotajam katru reizi ir jāpiekrīt, ka ir iepazinies ar noteikumiem un tie tiks ievēroti. Ja lietotājs Jopcikss izvēlas tos apzināti pārkāpt, tad ir jārēķinās arī ar sekām. Diemžēl.

Nauda par sludinājumiem netiek atgriezta, bet lietotājam tiek piedāvāts apmaksāto sludinājumu labot atbilstoši noteikumiem un iesniegt atkārtoti. Šāda iespēja tiek piedāvāta 3 reizes. Samaksāto naudu iespējams saglabāt.

Tēmas autors jau pats savā ziņā netieši norāda, ka veido sludinājumus, kuros apzināti pieļauj pārkāpumus.

badzhoo 12.02.2020

Jūsu andeles kantorī potenciālajam klientam pat liegta iespēja normāli piereģistrēties. Ielogoties var tikai caur draugiem.lv vai Facebook. Man piemēram nav ne jeņķu FIB lapeles, ne mūsu komercdraugu konts. Kā nu būt? Vai tas neliecina par Jūsu laiskumu un nevēlēšanos progresēt?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes