Andelemandele.lv - Apmelošana

Jau kuro reizi, sastopos ar andelemandele.lv negodpratīgo rīcību. Bez pamatojuma, bloķē sludinājumus. Itkā komercdarbība, bet nelieku 100-1000vienādu sludinājumu. Galu galā, maksāju naudu par sludinājumu, kuru tad vajag atgriezt ja reiz bloķē. Un meitenes, kas andelē liek 1000 pērles, noteikti liek pērles no sava skapja. Pretīga attieksme.

03.06.2021

Atbilde no AndeleMandele admin Pārstāvja atbilde 03.07.2021

Hei, hei!
Tā kā nevaram Tevi identificēt, nevaram pārbaudīt visu situāciju un sniegt komentāru.
Apturēto sludinājumu vari izmainīt un izmantot pakalpojumu par kuru samaksāts.

P Pilsone2 03.06.2021

Piekrītu.
Portāla īpašniece iedomājas, ka ir kaut kāds Dievs, ko grib to dara. Nepamatotie bloķē sludinājumus, atbild kaut kāds robots.
Pati tirgo kvantumiem humpalas un uzskata, ka tā nav komercdarbība, meitenes tirgo vairākas kleitas vai apavus, tad uzreiz komercdarbība. Ievietojot dvīņu apģērbus, redz ir vienādas un tā ir komercdarbība. Liva, tu esi nekauņa!

Good Intentions 03.06.2021

Principā sava veida portāla dievs vien ir. Ja nopietni, tad cik reizes vajag saskarties ar negodpratīgo rīcību, lai vairs neizmantotu to mājaslapu?

K kukulītis 2021 14.04.2022

Pilsone 2,pilnībā piekrītu.Es varu sakopēt vairākas atbildes,kuras saņēmu pirms pāris gadiem,kad vēl portāla saimnieces pakalpiņi uzskatīja par vajadzīgu atbildēt uz jautājumiem.
Ideja kā tāda,kas šis midzenis tirgo it kā slavenu Latvijas personu apģērbus(atdotos) par ārprātīgām cenām.
Kādreiz zem šī house of andelemandele pārdevējas profila bija ļoti rupja sieviete,ja uzdevi vairāk par 1 jautājumu un nenopirki,tad tika rupji apsautāts u.tt tagad zem šī profila ir cita,pēc draugiem.lv reģistrētā profila.
Drīz būs Ķīpsalā andele grand un tad atkal kāsīs tūkstošus ,kur visi humpalnieki varēs izpausties.