www.sudzibas.lv Andas Virgas zobārstniecība Nekad neejiet pie A. Virgas!

Andas Virgas zobārstniecība - Nekad neejiet pie A. Virgas!

Ja jums Liepājā vajadzīgs zobārsts, nekad, nekad neejiet pie A.Virgas. Lai arī viņai pieder privātprakse un cenas, kā tagad pati pārliecinājos, pat pārsniedz Rīgas centru klīniku cenas, tik cinisku attieksmi ne no viena ārsta vēl nebiju piedzīvojusi. Pusotru gadu man "ārstēja" gudrības zobus. Ne reizes tai laikā pat Rtg neuztaisīja, bet tikai ik pa laiciņam pagraizīja smaganas un grūda antibiotikas.

Pēdējās vizītes laikā, kad nekas pēc nebija uzlabojies, bet stāvoklis tāds pats kā iepriekš un vēl pasliktinājies, ārste nevis sniedza palīdzību, bet kļuva, maigi izsakoties, nepieklājīga (uz to viņu neprovocēju). Teica, ka drīz nevarēšot muti atvērt un lai vien mokoties tālāk.

Arī to, kāpēc problēmas ar tiem zobiem radušās, man vēlāk izskaidroja cits ārsts, kurš arī izdarīja to, kas bija jādara.

J

S sigita 15.04.2008

Ja, es vinu zinu - kad slikts garastavoklis, paliek nejauka. Uz mani pat sakliedza.

L LiLy 20.05.2008

nav ko straadaat taadu darbu - ar cilveekiem, ja darbu ietekmee garastaavoklis!!!

J jaja 20.05.2008

Ne tikai darbu. Arī darba rezultātu ietekmē Virgas kundzes garastāvoklis un personīgā patika vai nepatika pret savu pacientu.
"Drīz tu muti nevarēsi atvērt!!!", "Mocies vien tālāk!!!", "Izbirstēt zobus vajag kārtīgāk" - vai atceraties, Virgas kundze?
P. S. Kas attiecas uz pēdējo citātu, mans tagadējais dakteris tieši paslavēja, ka mutes dobuma higiēna ļoti laba un regulāri eju pie higiēnista.

L Līga 29.05.2008

Par dakteri Virgu varu teikt tikai to labāko! Aparatūra ir vienkārši perfekta, attieksme-profesionāla un personiska- attiecas konkrēti, kā pret konkrētu pacientu, nevis kā pret ārtējo x !
Jā, cenas gan varētu būt zemākas:(

J Jugu 29.05.2008

Priecajos par Tevi, Liga! Tas ir labi, ka Tev ta veicies!

Diemzhel man nepaveicas - turklat smagi nepaveicas. Pec vinas "profesionalajam" manipulacijam vel ilgi dabuju arsteties pie cita daktera, kurs paveica to, kas vinai ar visu "profesionalismu" pusotra gada laika pat prata nebija ienacis. Un barot pacientu ik pa bridim ar antibiotikam ari nav seviski gudri.
Aparatura ir tada pati ka visos privatajos kabinetos. Ar piebildi, ka Rtg aparats Virgai ir tikai loti neilgu laiku.

Un labak, lai pret mani izturas ka pret kartejo x, nevis izsmej un pazemo. Nezinu nevienu citu arstu, kurs pret savu pacientu ko tadu atlaujas.

I Imants 09.02.2009

viņas profesionalitāte tiešām ir apšaubāma, ir arī zināmi gadījumi, kad jāpārtaisa. un pirms sākt kaut ko taisīt silti iesaku palūgt izcenojumu listi. astronomiski cipari pie viņas

S sandra 21.03.2009

...jaa arii es esmu saskaarusies ar vinnas pavirssiibu, jo vinnas salabotais zobs peec kaada laika bija jaaizrauj, jo nebija kaartiigi iztiiriits pirms uzlika blombi, vienmeer straadaaj sarunaajoties pa telefonu

M maris 22.03.2009

A.V. relatīvi nesen veica endodontisku ārstēšanu (kanālu pildīšana). Jāpiebilst, tas tika darīts bez kontrolrentgena, vnk tāpat - uz čuju.
Raugi - neilgs laiciņš pagājis, ar zobu kaut kas nav kārtībā. Vērsos Rīgā pie viena patiešām laba endodontista, kas man tos kanālus pārārstēja. Un šīs procedūras laikā viņas abas ar savu māsiņu naturāli ķiķināja par iepriekšējā ārsta, tātad A.V., darbu.
Sapildīts slikti, neblīvs endo, turklāt A.V. izmantojusi kaut kādu vielu (nosaukums sākas ar jod..., kas smirdot kā vecā zobārstniecības kabinetā), ko normāli zobārsti jau sen vairs neizmanto.
Tātad secinājums - A.V. ne tikai savu darbu dara bezatbildīgi, bet arī taupa uz materiāliem. Sak, pacients - idiņš jau tāpat nezina, kas ar viņu tiek darīts.

C chiko 04.07.2011

nu ko raudat ja jau vinja ir tik slikta kapec tad tik ilgus gadus vinjai ir klienti???

O Olita Raimunta 11.06.2013

Es neko sliktu, kā par speciālisti nevaru teikt. Viņa man pirms gadiem 5-6 palīdzēja sakārtot zobus pēc autoavārijas, ieteica vēl labu plastisko ārstu. Jā par attieksmi un takts izjūtu gan varētu piekrist, bet visi tak pirmām kārtām esam cilvēki. Tagad man atkal vajadzīga laba zobu speciālista palīdzība, iešu atkal pie Virgas, ceru, ka arī šoreiz nebūs vilšanās.

C cholene 06.02.2014

Man diemzeel arii nepaveicaas, jo laikaa kad mekleeju zobaarstu vareeju tikt tikkai pie vinjas, jo citiem bija gandriiz pusgadu ilgas rindas. vienu no zobiem, kas it kaa bija salabots peec nepilniem diviem gadiem bija jaaizrauj, jo liekot plombi vinja taupiija uz liidzekljiem - zem plombes tika atstaats diezgan liels tukshums !
Salabojot shos paaris zobus vinja izdomaaja noliidzinaat visus paareejos nopuleejot nost zoba emalju (runa iet pa 6 zobi augshaa un 9 apakshaa palika bez emaljas), peec kaa protams saak visi shie zobi bojaaties, neatkariigi cik tu ciitiigi vinjus tiiri un cik biezi skrien pie higieenista!
Gadu veelaak aizgaaju pie cita zobaarsta, vinjsh it ka pa jokam, bet nopietni man pajautaaja - vai es pati sev zobus laboju vai kaa!?! Izraadiijaas, ka shii zobaarsta 30+ gadu praksee ko taadu vinjsh veel neesot redzeejis.
Liidz ar to, visus vinjas labotos zobus man naacaas paarlabot plus veel salabot visus tos "izliidzinaatos zobus"!!! Shis speciaalists daudz kvalitatiivaak un par leetaaku naudu, un daudz labaaku attieksmi ir paveicis daudz labaaku darbu nekaa ta blondaa miza!!!
Ljoti silti iesaku cilveekiem labaak laikus pierakstiities pie kaada cita zobaarsta un vinjas kantorim iet ar ljoti lielu liikumu!!! Par taadu "kvalitaati" vinjai vajadzeetu pat visas licenzes atnjemt, lai iet un maacaas kaa kaartiigi zobaarsti dara savu darbu!!! Lieta taada - gadaas kaadreiz shkjiibi nogriezts mats vai nags, bet tie vismaz ataug, ar zobiem taa speeleeties, kaa vijna to dara, nevar un nedriikst(vismaz pagaidaam, kas zin ko zinaatne panaaks naakotnee)!!! Taads biznesa plaans - nu re buus driiz atpakalj naakamos zobus labot, skjiet zobaarstnieciiba nav iisti piemeerots!!!