Anastasija Č. IK - Bija slēgts

Šūsanas darbnīca. Aiznesu 26.11.2019 pāršūt svārkus. Meistarīte sacīja ka otrdien vai trešdien noteikti būs gatavi. Tas sanāk 03 – 04.12.2019 būs pāršūti. Pierakstīja manu telefona numuru. Samaksāju par pakalpojumu. Atnācu pēc svārkiem piektdien 6. Decembrī – kantoris bija slēgts. Gāju sestdien un svētdien, tas pats durvis ciet un ne kāda paziņojuma, nekāda telefona numura. Man svārkus vajadzēja uz svētdienu. Biju aizgājusi pēc svārkiem vakar 11.11.2019 – man viņas kolēģīte atbildēja, šuvēja būs tikai piektdien, atrada arī manus svārkus, kuri nav protams pāršūti. Vairs uz šo kantori kāju nesperšu. Naudu paņem, bet savu darbu neizdara. Nerunāsim vispār par maksājuma uzdevumu, papīra gabals, bez rekvizītiem, bez nekā.

N