Amserv - Krapsana

AMSERV ielika sludinajumu ss.lv par S60 Volvo ( HU4493-AF0578005 - YV1RS714062527766) Sludinajuma uzrakstits ka nobraukums ir 152.000KM
Masina sakuma bija diagnosa tur AMSERVA man teica ka viss kartiba, par to 13 LVL prasija

Masina tikai noverteta, izradas ka masinai 2008 gada februari bija 204.000 Km
visticamak tagad vinai ir 400.000 vai vairak
vel pardevejs saka ka masinai netikai avarija bet vertejums saka ka viss redzams ir remonts darbs, krasota utt
AMSERV taisija diagnosu un man bija par to jamaksa, bet kaukta vini eksperti nepamanija to visu?! tikai vertejuma viss bija skaidrs
AMSERV ir informets par to visu bet masinu joprojam tirgo.
Visi krapnieki, gan ipasnieks gan AMSERV

G Gatis 25.07.2012

A tavuprāt, ko viņiem tagad ar to mašīnu vajadzētu darīt? Tev uzdāvināt?
Vai Amserv teica, ka auto NAV sists?
Vai Amserv teica, ka nobraukums IR oriģināls?

Y YoYo 26.07.2012

Nu Gati var jau muldēt, bet ar mēru!
Citāts:"Vai Amserv teica, ka nobraukums IR oriģināls?"
Tad kam vispār ir vajadzīgs odometrs, kurš uzskaita auto nobraukumu??!!
Tā ir elementāra krāpšanās ar datiem tādejādi mēģinot palielināt auto reālo vērtību.
Mašīna ar 400 000km noskrējienu nekad nemaksās tikpat cik auto ar 150 000km nobraukumu un ticamākais, ka tādu vispār būs grūti pārdot!!!
Paldies dievam un Zviedriem, bet šīs markas auto ir alternatīva iespēja noskaidrot reālo nobraukumu.