www.sudzibas.lv Amserv Garantijas remonta krāpšana un slikts servis

Amserv - Garantijas remonta krāpšana un slikts servis

Diemžēl, pērkot jaunu Toyota automašīnu, Jūs nesaņemsiet apsolīto garantijas remontu nevienā no Toyota dīleriem- ne Amserv motors, ne arī Wess motors. Un tā saucamie dīleri izdarīs visu, lai atteiktu Jums garantijas remontā. Un, ja Jūsu viengadīgai Toyota automašīnai (ar nobraukumu 27 000 km) ātrumkārbā būs krakšķi pie ātrumu pārslēgšanas, tad Jums teiks tāpat kā man- TAS IR NORMĀLI!
100 reizes padomājiet pirms pirkt jaunu automašīnu pie šiem dīleriem!
Ceru, ka šiem diviem negodprātīgiem dīleriem -AMSERV un WESS- Toyota kompānija atņems licenziju pārdot un apkopt Toyota firmas automašīnas, tāpat kā Škoda kompānija ir atņēmusi licenziju tirgot Škoda automašīnas no Karlo motors.
Es vēlos, lai atsaucas visi klienti, kas tika apkrāpti TOYOTA servisā pie AMSERV vai WESS dīleriem. Kooperēsimies un iesniegsim kolektīvo sūdzību uz Japānas Toyota kompāniju.
Lūdzu rakstiet man: [slēpt]@inbox.lv

К сожалению покупая новую машину Toyota вы не получите гарантийный ремонт не в Amserv не в wess , ну если только машина не встанет на дороге! И все равно так называемый дилер все сделает что бы вам отказать в гарантии! Ну а если у вас будут с треском включатся передачи в коробке передач в годовалой машине с пробегом в 27000 то вам скажут как и мне что это нормально, причем как у одного так и второго выше упомянутого дилера! Вывод подумайте 100 раз прежде чем покупать новый автомобиль в нашей стране! Надеюсь что у этих недобросовестных 2 компаний Toyota отберет лицензию на право продажи и обслуживания этой марки, как уже недавно лишилась лицензии на škodu karlo motors, есть и другие примеры, конечно если такие клиенты как я напишут коллективную жалобу в главный офис Toyota ну и в общество по правам потребителя в нашей стране, общество по правам потребителя может наложить штраф на эти компании в размере 50,000 euro. Так что все кому отказали в гарантии или провели не качественный ремонт вашего авто пишите мне на почту [slēpt]@inbox.lv

11.01.2019

E

D Dom2 11.01.2019

Напишите пожалуйста модель ТОЙОТЫ, народу будет интересно.

E Ed-79 12.01.2019

Toyota rav4 2017 goda 2.0 dizeļ

tur tādi Igori un brīniņi strādā ka šausmas, kad beigsies garantija, tad nekad vairs uz amservu

T Taureniic 16.01.2019

kurš liek uz amservu braukt arī garantijas laikā?

I [email protected] 18.01.2019

A Alfons Bembers 18.08.2020

es arī nopirku Wess'ā (Berģos pie Depo) toyota Auris, kad jautāju, vai tas ir normāli, ka motors "ēd" eļļu, man atbildēja, ka jā - tas ir normāli ... tātad varam prezumēt, ka attieksme ir vienaldzīgi blēdīga ... es arī neieteiktu sasieties ar šo uzņēmumu