www.sudzibas.lv Amserv Diagnostika

Amserv - Diagnostika

Palasīju citu pieredzi jau sākot no 2010. gada. Nesen biju pirmo reizi aizbraucis uz Amserv, un lasot augstākminētās sūdzības, atpazīstu to pašu, ar ko saskāros. Ar auto jomā pilnīgu nekompetentu cilvēku, kurš atbild pa telefonu uz servisa pieteikumu. Un pat tehnisko apmeklējuma pusi - uz Amservu braukt nebija nekādas jēgas, arī elementāru diagnostiku nespēja veikt, par ko samaksāju, nemaz nezinu, laikam par auto nomazgāšanu. Konkrēti: likās aizdomīgas bremzes, pacietas, pedālis "ņēma" ļoti zemu, Amserv diagnosticēja, ka viss kārtībā, tāda esot norma. Nācās pārbaudīt vēlreiz citur, un manā acu priekšā atklājās, ka bremžu šķidrumā bija gaiss !!! Tieši tāpat ar stūres mehānismu, kurš grab tā, ka labi var dzirdēt salonā, no Amserva bija secinājums, ka nekas neesot, neko nevarot dzirdēt. Cerēju, ka Toyota servisa līmenis būs augsts. Laikam Amserva īpašniekam pilnīgi vienalga kā strādā viņa uzņēmums. Varbūt kāds ir arī apmierināts, bet es uz Amserv braukt neiesaku, nav jēgas. Pie visa vēl- bez manas piekrišanas uz auto tika uzlīmēta viņu reklāmas uzlīme.

V