www.sudzibas.lv Amserv Amserv Krasta - krāpšana, slikts serviss, brutāla likumu pārkāpšana

Amserv - Amserv Krasta - krāpšana, slikts serviss, brutāla likumu pārkāpšana

PRETENZIJA.

Lūdzam veikt dīlera Latvijā Amserv Krasta SIA vērtējumu saistībā ar radušos situāciju.
20.07.2016. SIA iegādājāmies automašīnu Opel Vivaro. Dotajai automašīnai OPEL dīleris Amserv Krasta SIA solīja garantiju 2+2 gadi vai 120 000km nobraukums. Tāpat šo garantiju apliecināja dīlera Amserv Krasta SIA mājas lapā atrodamā informācija: http://www.opel.lv/auto-jusu-biznesam/b2b-programma.html Tieši šī iemesla dēļ, mūsu izvēle apstājies pie dotā modeļa. Pie automašīnas pārrakstīšanas, precizējot informāciju, kas ietilpst garantijā, saņēmām atbildi, ka garantija ir 4 gadi vai 120000km nobraukums (visa e-pasta sarakste ar dīleri ir pieejama). Dotā brīdī nobraukums ir 77 363 km. Kārtējās tehniskā apkopes laikā Amserv Krasta SIA paziņoja, ka ir jāveic ritošās daļas remonts un sastādīja tāmi uz summu 802,56 EUR. Tāpat pa telefonu pateica, ka tas izdevīgākais piedāvājums, tāpēc ka tiks izmantotas neoriģinālās detaļas no LEMFÖRDER. Jautājot , kāpēc mums vispār ir jāmaksā garantijas laikā, Amserv Krasta SIA norādīja uz ierakstu servisa grāmatiņā, ka uz ritošām daļām garantija nedarbojās. Gribētu atzīmēt, ka servisa grāmatiņu mēs saņēmām tikai pēc pilnas automašīnas summas samaksas. Līdz pirkšanas brīdim mēs nebijām informēti par to, ka ritošās daļas neietilpst garantijā.
Mēs uzskatām, ka tādā veidā Amserv Krasta SIA maldina Latvijas klientus saistībā ar informāciju par garantiju, kā arī nevēlās veikt garantijas saistības, kas nopietni bojā OPEL reputāciju mūsu tirgū. Mēs domājam tas bija pēdējais Opels kas bija iegādāts uzņēmuma vārda.