www.sudzibas.lv Amigo Tarifu plānu likvidēšana

Zetcom SIA - Tarifu plānu likvidēšana

Gandrīz 20 gadus biju draugos ar "amigo" operatoru. Bet kad "draugam" paliek liela apetīte, tad tas sāk mainīt tarifu plānus sev par labu. Un pie kājas tam visi klienti, galvenais kad pašam labi. Agrāk lietoju plānu Z2 350 min un 150 sms. Bet tagad tas saka kad tas ir ļoti neizdevīgi. Tik kam tas ir neizdevīgi?! Es redzu kad tā ir vienkārši ņirgāšanās par saviem klientiem un tāpēc aicinu visus kas ar manīm ir vienisprāt vienkārši aiziet prom pie cita operatora. Lai tas izput pie vella mātes. Kam vajadzīgs operators kas piedāvā 2 pakalpojumus kuri praktiski pat viens no otra neatšķiras.

V vvz 11.12.2016

http://www.amigo.lv/lv/sarunas neierobezotas sarunas un sms popularajos tiklos, 350min nav izdevigi, bet ja ir tad gan jau esosajiem lietotajiem to neatslegs

Ventilators 12.12.2016

Varbūt palikāt vienīgais klients. Kā zināms visām nozarēm ir jāpielāgojas tirgus tendencēm. Reti, kurš var un velas palikt ar veciem ieradumiem, var tacu izputēt. Ja izputēs, tad bļausiet, kāds maita!

Izņemot jūs, saprotams. Sakot, ka 20gadus lietojat vienu tarifu par nemainīgu cenu.

V vvz 12.12.2016

es neteicu esmu klients vai neesmu. nu viss dzive mainas, valdiba, cenas, likumi, uztvere, vecums u.t.t. ko nu tagad? neviens ar varu nepiespiezh un katram tak ir izveles briviba! par to sudzeties ir bezjedzigi jo tas neko neietekmes un nemainis!

V vvz 12.12.2016

un Ventilatoram piekritu!

L llietotājs 12.12.2016

Ventilator cik tev Zetcom maksā par šādām stulbībam ko te raksti?
Reāli būtu kad pielāgotos pie klienta, bet nevis otrādāk!
Savādāk sanāk kad tā ir pārliešana no tukša trauka uz tukšu.

Ventilators 14.12.2016

Tik pat cik tev.

Diemžēl, līdz ar Bites ienākšanu Latvijas tirgū un tam sekojošo dempingu klientu pievilināšanai, mobilo pakalpojumu tirgus ir diezgan pamatīgi izkropļots un augot pakalpojumu izmaksām ir pilnīgi loģiski, ka patērētājiem nākas maksāt vairāk. Pie tam arī ES regulas par viesabonēšanu ir iesitušas pamatīgu robu, telekomunikāciju uzņēmumu peļņā, tādējādi, tagad visi operatori taisa jaunus tarifus ar iekļautu viesabonēšanu Eiropā, kas daudzu patērētāju acīs šiem tarifiem liek izskatīties ļoti nepievilcīgiem. Tāpēc jautājums - kāda jēga mainīt operatoru, ja tas izmaksās vēl dārgāk?

L llietotājs 18.12.2016

Pasaki man kāpēc tad tele 2 viesabonēšana ir 0.06 centi par minūti, bet saucamais amiga ir 0.13 centi pie tam ar noteikumu kad vel papildus tev tas jāpiesaka par 1.38 Eu.
Kārtējais Zetcom trollis.
Ja "kuģis" sļīkst, tad te vairs nekādi plāni nelīdzēs.

Nosaukt mani par Zetcom trolli ir stulbākais, ko vispār varēji izspļaut. Bet nu, kam smadzeņu nav, viņas arī neparādīsies. Tas laikam lūzeru dabā - visi ir ienaidnieki.