www.sudzibas.lv Amigo Rēķinus nesūta klientam, bet gan parādu piedzinējam

Amigo - Rēķinus nesūta klientam, bet gan parādu piedzinējam

2012. gada novembrī aizgāju no Amigo uz LMT pieslēgumu. Gaidīju, ka pienāks rēķins, bet neatnāca. Kontrolēju rekini.lv, jo tur parasti parādījās visi rēķini, bet arī tur nekas neparādījās. Un tagad, kad jau nu toč neko vairs negaidīju, pēkšņi atnāk no parādu piedzinējiem ziņa, ka es esot parādā.
Tagad jāmaksā ne tikai ZetKomam, bet arī parādu piedzinējiem. Protams, 9 lati nav jau liela nauda, bet tik un tā nepatīkami.
Uzskatu, ka pirms parādu piedzinēja iesaistīšanas amigo vismaz varēja tik daudz kā man atsūtīt e-pastu ar tiem rēķiniem. Operators gan zvērēja, ka esot viss nosūtīts, bet es tažu zinu, ka gaidīju un nekas neatnāca.

B

V vilšanās 18.04.2013

Pilnīgi identiskā situācijā esmu nonācis, negribējās čakarēt sev nervus, un samaksāju Creditreform "parādu", bet uzskatu, ka tā ir cūcība, un noteikti ir ļoti daudz cilvēki, kas saņēmuši tādu nepatīkamu pārsteigumu, vienkārši par to neziņo tālāk.

V vilšanās 18.04.2013

Vari izlasīt manu sūdzību par to neliešu kantori

A Avei 17.05.2013

Nu precīzi mana situacija.