www.sudzibas.lv Amigo Pāreja no tele2 uz Amigo

Amigo - Pāreja no tele2 uz Amigo

Gribu izstāstīt savu problēmu.
Pats esmu invalīds un slimoju ar smagu slimibu. Nejauši izdzirdeju pa radio, ka kompānija "Amigo" piedāvā pāriet pie viņiem ar savu numuru un tad dāvānā var saņemt telefonu bet lai to izdarītu ir jābrauc uz centrāltirgu, kur norit šī akcija.
No sākuma es piezvaniju uz Amigo izziņu telefonu un pateicu, ka esmu invalīds un ka man staigāt ir problēmas, bet viņi teica, ka ja dāvanā gribu saņemt telefonu, tad neko citu darīt nevar, kā vien braukt uz centrāltirgu.
Par cik jauns telefons man noderētu, tā ari izdariju. Saņēmu kvīti, tiktal viss bija kārtībā.
Vakar man piezvanija lai vienotos, kā un kur piegādāt telefonu un SIM karti. Vienojāmies, ka to piegādās 11 martā un 15 martā SIM karte sāks strādāt.
Šodien man zvana atkal no Amigo, tikai cits darbinieks lai uzzinātu kur un kā piegādāt SIM karti un telefonu. Saku, ka es jau vakar ar citu darbinieku vienojāmies kur un kā piegadāt.
Tad šī klientu apkalpošanas speciāliste, kas šodien man zvanija teica ka visu noskaidros un atzvanīs.
Atzvanija man tā klientu apkalpošanas speciāliste, kas bija zvanijusi vakar. Teica ka kļūda ir tajā, ka es esot izvelejies jaunu numuru nevis vecā numura pāreju.
- Saku, ka tā man ir pirmā dzirdēšana, jo par nekādu pāreju uz citu numuru nekad neesmu runājis- man vajag pārēju šim telefona nr. ko lietoju tagad no tele2 uz Amigo.
Tad mani sāka apvainot, ka es neatceros, ko esmu runajis vakar, ka vakar es esot runajis savadak!
bet es šiem saku, ka es atceros ko es runaju- man nekad nav bijis vajadzigs cits numurs!
tad šie pateica ka man atsaka gan esošā numura pāreju gan jaunu ja reiz es visu jaucot, tas varot atkārtoties un viņiem to nevajagot. Tad atsveicinājās, un beidza sarunu!
Ļoti nesmuki no viņu puses kā arī mans paterētais laiks, ko braucu uz Centrāltirgu no Ikšķiles.
Lai arī zinu, ka šoreiz man ir taisniba- pat ja man tās nebutu: klientam vienmēr ir taisniba. žēl ka viņi to neievero!

D

Y YoYo 01.03.2013

Bet kur Amigo ir problēma, viņiem tak nav nekādas starpības via klients ir ar esošu vai jaunu nummuru!
Tur vajag zvanīt un noskaidrot, kapēc tāda situācija!
LMT gan laikam nevar palīdzēt, jo cik zinu Amigo tikai nomā viņu tīklu, bet nav tiešs LMT produkts!

D duoteen 01.03.2013

YoYo, Es jau centos noskaidrot- situācija tāda ka vaina esot manī- ka es mainot lēmumus- tad mainit esošo numuru, tad atstāt esošo! Viņiem šādā domu mainīšanās neesot vajadziga- ja nu tas atkartojoties no manas puses!
Bet man nekādas domu mainīšanās nebija! Visu laiku esmu gribejis numura pāreju nevis jaunu numuru!

D dambitis12 02.03.2013

Nu nav klientam vienmēr taisnība! šis teiciens vien jau izsaka kas tu esi par kretīnu! Un par velti mēdz būt tikai siers peļu slazdā!

Y YoYo 02.03.2013

To dambiitis:
Tev nav taisnība! Tāda reklāma tiešām bija par bezmaksas telefonu Rīgas centrāltirgū ar visām iespējām pāriet pie viņiem no citiem tīkliem!

Y YoYo 02.03.2013

To duoteen:
A kam tev vispār tas Amigo, ja viņi šitā darās ... runā vienu dara ko citu!
Pieslēdzies LMT... piemeklēs tev optimālo tarifu plānu! Gan jau arī telefonu par 1Ls iedos!
Ja tarifs Brīvība ir par dārgu (6.99Ls) var tak pieslēgt vienādais 2 (jāmaksā 2Ls) + vienīgi būtu jāzin cik minūtes mēnesī norunā!
Nu īsāk sakot ir lērums variantu, tos var izpētīt LMT mājas lapā!
Paskaties parēķini kas varētu būt izdevīgākais un sazvanies ar LMT!
Vēl jau ir arī Okarte, ja dikti paīk priekšapmaksas karte vienīgi nezinu kā šai priekšapmaksas kartei ar dotētajiem telefoniem!

M mortal 03.03.2013

Uzskatit, ka klientam viemer ir taisniba ir apsurds, negribu komentet tiesi so situaciju, klat nebiju nedzirdeju. Bet nu musu sabiedribai beidzot, jasak saprast, ka neskatoties, ka mes visi kadam esam klienti, mums pasiem ari jauznemas atbildiba par saviem vardiem un darbiem, vai bezdarbibu.
Un es nesaprotu jegu skriet pec bezmaksas telefona (kurs vel piedevam ir blokets LMT tikla) kura pilna vertiba ir ap 10.00Ls. Un vel jautajums, cik pec tam vel jamaksa par sarunam.