www.sudzibas.lv Amigo Parādu piedziņa 5 EUR dēļ

Amigo - Parādu piedziņa 5 EUR dēļ

"Lieliska" attieksme pret klientu. Vienu mēnesi aizmirsu samaksāt par telefonu (4 EUR/mēn). Nesaņēmu no Amigo nevienu īsziņu, nedz arī vēstuli. Pēkšņi atnāk vēstule no Creditreform par 5 EUR piedziņu!!! Tādu sviestu pirmo reizi redzu, nekad mūžā vairs neizmantošu šīs kompānijas pakalpojumus.

A Art23 16.06.2014

Kā var aizmirst apmaksāt rēķinu? Visu pareizi darīja. Un ja nebija iespēja apmaksāt varējāt piezvanīt un pabrīdināt. Un neviens no Creditreform neko jums nesūtītu.

S saulite12345 17.06.2014

Tele2 arī draudēja ar creditreform par 1ls ( tad bija Ls), par rēķina izrakstīšanu. No tele 2 atteicos, visu samaksāju pie viņiem centrā, taču pēc pusotra gada atsūta vēstuli, kurā lūdz samaksāt 1 Ls par rēķinu, pretējā gadījumā creditreform strādās ar mani. Tas, manuprāt, ir stilīgāk par 5 eiro :)
Un LMT par interneta izmantošanu testa režīmā ( 14 dienas) pieprasīja 1 santīmu, lai arī atdevu viņiem modēmu pēc vienas nedēļas, proti, pēc 7 dienām. 1 santīms tas gan bija ļoti smieklīgi...