www.sudzibas.lv Amigo Pakalpojums Lielais+

Amigo - Pakalpojums Lielais+

Vienkārši nereāli krāpnieki. Izvēlējos mainīt operatoru. Ieraudzēju, ka AMIGO ir piedavajums maksāt vairāt mēnesi, bet dāvana iet telefons. Telefona dēļ pieteicos kur pēc 30 minutem man piezvanija operators un pateica, ka pēc 3. dienām atbrauks kurjers un atvedīs līgumu. Pēc 3. dienām, pašā pedejā brīdi, plkst. 16.55 (kurjers strada no 9.00 līdz 17.00) man atveda līgumu, bet bez telefona. Kurjers protams neko nezin. Piezvanīju uz AMIGO kur saņemu atbildi, ka telefonu atvedīs vēl pēc 3. dienām, kad pieslēgums būs aktivizēts. Labi. Gaidu. Pēc 3. dienām, jau zinot kurjers darba laiku, atcelot visus savus plānus pavadīju VISU dienu mājas, sagaidot kurjeru. Protams viņš neierodas. Kad es TRĪS reizes zvaniju uz AMIGO, atbilde bija - Mes nevaram sniegt Jums tādu informāciju, bet kad mēs sazināsimies ar kurjeru, mēs Jums piezvanīsim. Protams neviens nepiezvanīja. Nākamajā dienā piezvanija sieviete, un ar mīļo balsi man pateica, ka DIEMŽĒL viņi nevar man iedot to telefonu! Kad es prasīju KAPĒC, viņi pateica, ka viņi nezin. KO VIŅI TAD ĪSTI ZIN??? Telefons iet kā dāvana! Kāpēc tad es nevaru saņemt to??? Palieku ar nereāli dārgo tarifu bet bez telefona. AMIGO - KRĀPNIEKI!!!

R ri4y 17.12.2015

Atsakies PTAC likums nosaka ja pakalpojums nav piegiedāts pilnīgi, patērētājam ir tiesības atteikties no tā nemaksājot rēķinu un līgumsodu. Jeb paskaidroju: Uzraksti atteikumu un mini no PTAC likumiem, kurus vari atrast PTAC mājas lapā vai likumi.lv, likuma pantu, ka tu atsakies no pakalpojuma, jo tas nav piegādāts pilnībā, kā arī pamatojoties uz šo likumu atsakies maksāt pirmo rēķinu.

A Antons_Anufrievichs 18.12.2015

14 dienu laika JEBKURU ligumu var lauzt bez ligumsodiem!!! varbut tev negativa kreditvesture tapec trubu neiedeva, bet tad vajadzeja piedavat ari citu tarifu hmm