www.sudzibas.lv Amigo Operators nav sazvanāms

Amigo - Operators nav sazvanāms

Pavisam nesen nolēmu pāriet uz "AMIGO" karti, līdz šim biju Bites klients.
Pārgāju lētākas cenas pēc uz "Amigo"! Viss it kā apmierina, izņemot vienu- operatora klientu apkalpošanas telefons nav sazvanāms. Visu laiku skan Busuļa dziesma! Zvanu jau trīs dienas un nekā... driz jau galva sāpēs no tās Busuļa dziesmas...
Pilnigi jaapsver ideja par pāriešanu atpakaļ pie cita operatora!

I ivory 07.09.2012

Man ir tieši tāpat, kad zvanīju uz Amigo servisa tālruni pirms pāriešanas no LMT uz Amigo, nevarēju sazvanīt 2x, skanēja " Tava rīta kafija" un neviens tā arī nepacēla... Iesaku zvanīt uz LMT info tālruni pa 8000076, vai vnk 076, tur gan jau atbildēs... jo es tā darīju, domāju, ka tur vari atrast atbildi uz saviem jautajumiem, gan pasūdzēties pie viena par Amigo servisa tālruni...

M man 07.09.2012

Man šodien pēdējā diena ka ir Amigo:) Pārgāju uz Biti. Nekad arī nevarēju sazvanīt Amigo, vienmēr fonā skanēja kaitinoša Bušuļa dziesma:D

S Sanja 07.09.2012

Priekš, kam vispār gaji uz Amigo? :D

Ausainītis 07.09.2012

Arī man bija piedāvajums un tika solīti zelta kalni, lai tikai pāreju uz amigo, bet es šos pasūtīju trīs mājas tālāk!

M Martaa 12.09.2012

skopais maksā 2reiz. Varēji palikt bites tīklā.

P Pepe1 13.09.2012

Pilnīgi piekrītu, nekad viņus nevar sazvanīt, tikai šodien pēcpusdienā izdevās sazvanīt, tā visu laiku stulba dziesma jāklausās.

I ievux 20.09.2012

Fui! Amigo klientu apkalpošanai:((
bezmaksas uzziņu tālrunis nav sazvanāms ne rītos, ne vakaros, ne darba dienās, ne brīvdienās!!Nosūtīju e-pastu uz [slēpt]@amigo.lv, pilnīgi nekādas reakcijas!!neviens neuzskata par vajadzīgu atbildēt, izskatās, ka klienti viņiem pēdējā vietā!
Mēģināju sazvanīt SIA Zetcom administrāciju, neviens neceļ klausuli!
Tā vien izskatās, ka tas kantoris put ārā???

A atombumba 12.10.2012

man ir Amigo, nesaprotu sūdzības, man viss apmierina, īpaši zemcenu tarifs, 350 mim plus 100 sms, tas vispār feins!

F fuifuifui 15.11.2012

Nevarēju sazināties vairāk par 3 dienām, pāri par 30 zvaniem, telefons izlādējies, pretīga, riebīga attieksme, AMIGO ir pēdējais sūds no apkalpošanas puses.

L Lisa123 17.04.2013

Pilnīgi piekrītu, sazvanīt nav iespējams, jau cītigi zvanu 2dienas, visu laiku tik Busuļa dziesma!!