www.sudzibas.lv Amigo neatbrīvo numuru mainot operatoru

Amigo - neatbrīvo numuru mainot operatoru

Amigo čakarē klientus, kas aiziet pie cita operatora. Amigo SIM karte vairs nestrādā, jaunā SIM vēl nestrādā, JO Amigo neatbrīvo manu numuru, tādejādi atstājot klientu vispār bez sakariem! Trodeksā meitene tikai bola acis, jo viņai Amigo atbildot, ka šie visu nokārtojuši. Kā tad! Pat Numuri.lv joprojām redzams, ka mans numurs skaitās pie ZetCom.
Jaunais operators jau ari saka, ka Amigo esot tāda prakse.

Vai kādam ir izdevies vispār sazināties ar šitiem idiotiem?? Amigo infotelefons pārvērsts par Busuļradio, tur nekad neviens neatbild. Uz vairākiem meiliem arī neviens neatbild. "Super" kantoris!
Parādu nav, viss ir nomaksāts, pie tam viens no maniem numuriem joprojām paliek Amigo.

Tātad nu jau visu dienu esmu bez sakariem un nav ne jausmas CIK ILGi vēl!?

G

L l_m_k 17.08.2012

par to ka nevar sazvanīt piekrītu, jo arī mocos jau 4-to dienu un arī neviens neatbild ne uz zvanien ne e-pastiem. un spēlē tikai Busuļa brīvdienu kuru jau drīz laikam no galvas zināšu ''patricotes'' amigo

E eliotta 17.08.2012

amigo vispār ir tik idiotisks uzņēmums, ka paši pat savas reklāmas nejēdz izdomāt.. Tad pilnīga kopija no Bites, tagad no tele2 kopē - Amigo Rīkojums Nr. 5
Kā nav neērti būt tik tizliem?

L l_m_k 17.08.2012

nē nu forši kaut kādu jaunu Amigo Rīkojums Nr. 5 var uztaisīt, bet uz klientu e-pastiem un zvaniem neviens nevar atbildēt

G Gunchi 26.08.2012

...turpinājums...

vel nedēļu pēc manas SIM kartes atslēgšanas, jaunais operators joprojām saņem atteikumu numura pārejai.
Tad Amigo pasaka jaunajam operatoram, lai es ejot uz Trodeksu un taisot iesniegumu par pieslēguma atjaunošanu pie tā paša Amigo un pēc tam šie kārtošot pāreju.
kad nu šo stulbo untumu izpildu, vienalga Amigo man sakarus neatjauno.
gaidu atkal veselu dienu - nekā. tad atkārtoti apmeklējot Trodeksu, beidzot izrādās, ka šie tomēr nav spējuši man to pieslēgumu atjaunot. tāpēc beidzot manu numuru atbrīvojuši pārejai! Alleluja!

un tātad šito idiotu dēļ mans numurs "neeksistēja" veselu nedēļu!!! nedēļu man nebija mob. sakaru bez jebkādiem paskaidrojumiem...

Ausainītis 26.08.2012

Man arī laipni piedāvāja pariet uz Amigo, solot debessmannu, bet es šos pasūtīju kaut kur tālēs zilajās.

J j.m. 13.12.2012

Man mātei bija tāpat, mēģināju pat uzpirkt savā veidā lai tik nepārejot uz biti.