www.sudzibas.lv Amigo krāpjas nepieslēdzot līgumā noslēgto tarifu

Amigo - krāpjas nepieslēdzot līgumā noslēgto tarifu

Pirms pus gada pārgāju ar savu numuru pie Amigo operatora. Pārgāju tāpēc, ka vēlējos no Bites tīkla pāriet uz LMT, bet Amigo tieši piedāvāja ļoti izdevīgu akciju jauniem klientiem - ''Zemcenu tarifu 2'', kurā standartā ietilpst 350 sarunu minūtes, bet jaunajiem klientiem piedāvāja 1000 minūtes mēnesī veselu gadu par to pašu cenu. Sākumā rēķini nebija ļoti lieli, taču lielāki, nekā tiem būtu jābūt. Sākumā nelikās aizdomīgi, jo tā, kā daudz runāju pa telefonu, tad pieļāvu, ka pati pārrunāju iekļautās 1000 minūtes. Pēc tam jau sapratu, ka kaut kas nav kārtībā, jo vēlāk beidzot iedziļinājos savos rēķinos un sapratu, ka neesmu pat tās 1000 minūtes norunājusi, taču rēķinam pieskaitīta kaut kāda mistiska summa. Kad, beidzot, zvanīju, lai noskaidrotu, kas par lietu, tad arī izrādījās, ka nekādas 1000 minūtes man nekad nav dotas, tikai tās pašas 350! Kad jautāju, kāpēc tāda situācija ir radusies, operatore vispār neko nemācēja atbildēt un tikai pateica, ja man esot kādas pretenzijas, par to, ka man jau sākotnēji netika pieslēgtas noteiktās 1000 minūtes, tad varot rakstīt iesniegumu. Protams, nekādu iesniegumu nerakstīšu, jo saprotu, ka tam nebūs it nekādas jēgas.
Operatore, protams, pateica arī, ka tagad man turpmāk būšot pieslēgts tas 1000 minūšu tarifs. Lai gan tagad, cerams, ar maniem rēķiniem viss būs kārtībā, tomēr pusgadu esmu lieki pārmaksājusi. Acīmredzot, ar šīs "akcijas" palīdzību, Amigo meklēja tādus vientiešus, kā mani, kas sākotnēji nemaz nepamanīs, ja viņiem nemaz netiks pieslēgts solītais tarifs.

U uzzy 08.03.2013

uzraksti iesniegumu! domāju, ka nav problēmas, tad jaur redzēs kā tālāk būs. Ja viņu kļūda, tad gan nokreditēs tālākos rēķinus.