www.sudzibas.lv Alteya Krāpnieki

Alteya - Krāpnieki

Sia Link-Org nomainījis nosaukumu uz Alteya.Mājas lapas dizains pat nav izmainīts un krāpšanas metodes arī nav mainījušās.Vini www.cv.lv piedāvā dažādus darbus Anglijā.Interesanti ir tas, ka izbraukšanu viņi organizē ar busu, par kuru jāmaksā 155 ls.Kad jautāju, kāpēc nebraucam ar lidmašīnu, jo tā būtu lētāk, tad klausulē iestājas klusums un pēc mirkļa saruna pārtrūkst...Izdariet secinājumus.
Mājas lapā nevienu darba piedāvājumu nevaru atrast www.alteya.lv

L lubova 15.04.2010

pocemu nikto ne pishet v ekonomiceskuju policiju na alteys esli vas tak obmanivajut eto ze moshenicestvo v osobih razmerah!

L lubova 15.04.2010

nedavno nabirali ljudej na shokoladnuju fabriku v bostone, a fabrika zakrita 2 mesjaca.

Z zinka 23.07.2010

Šonedēļ aizbrauca draudzene uz Angliju. Galu galā izrādījās, ka darba devējs jau mēnesi izpriekš firmai sūtījis info, ka darbinieki nav nepieciešami (lieki piebilst, ka firma par to neinformēja aizbraucējus). Pirms aizbraukšanas vairākas reizes mainījās informācija par īsteno galapunktu- te viena pilsēta, te otra... Darba devējs saticies ar atbraucējiem, esot gan solījis, ka darbs būšot, tikai cits un citā vietā + nepilna darba diena+ uz darbu jābrauc ar sabiedrisko transportu+ par dzīvošanu jāmaksā vairāk, kā solīja Alteya un kā tas ierakstīts līgumā.
Nu ko, mīļie, suns spalvu met, tikumus nē. Ja reiz šādas negatīvas atsauksmes kaut kur pavīd, tad ir spēcīgi jāizvērtē, vai iesaistīties ar šo firmu vai nē.

R raimonds 25.07.2010

Ko es ieteiktu cilvēkiem kuri ir apkrāpti no savas personīgās pieredzes ziņojiet šeit (var atrast nva majas lapā)

Ja uzskati, ka licences saņēmējs pārkāpis Tavas tiesības, iesniedz rakstveida sūdzību NVA!

Papildu informācija:
Nodarbinātības valsts aģentūras Licencēšanas un tiesiskā nodrošinājuma nodaļā - Rīgā, K.Valdemāra ielā 38 k-1, 530. kabinetā, tālr. 67021815

Un ticiet man viņi sadarbībā ar ekonomisko policiju reaģē samērā ātri (vismaz manā gadījumā tā bija)

K kriksis 29.07.2010

SI NAV SUDZIBA---MEKLEJU CILVEKU VELAMS MEITENI KURAI BUTU VELESANAS BRAUKT UZ LIELBRITANIJU STRADAT, VAI CAUR ZINAMU FIRMU VAI KA SAVADAK, VIENAI VNK NEGRIBAS BRAUKT, DIVATA BUTU JAUTRAK UN DROSAK.

K kodiens 14.09.2010

Vai kaads ir no sīs firmas straadaajis Londona DHL noliktava?????

A arturs 18.10.2010

Jā, jā ja kāds kaut ko zin par DHL noliktavā būtu baigi interesanti uzzināt, jo vajag tikai 170ls un viss būs cool.

V valerijis 12.11.2010

milie cilveki ejat sudzeties uz prokuraturu uz teliviziju un visur citur kur tikai var - cik ša firma var krapt cilvekus ...!? jabut taču galam krapšanai ! cik var ciest nevainigi cilveki ...

T Tatjana 02.01.2011

jaa, es ari tur pieregistreejos man piedavaaja darbu Hollande.Maksaju 200ls bet par ko? Ligums ar so firmu bija 3 menesi, bet pagaja tik 2, 5 un mani izdzina bez iemesla, bet alteya tikai kluseja sacija neko nevaram padarit pati esi vainiga.Neticiet sai firmai.Kaut ari Latvija sacija ka ja es pazaudewu 3 menesos darbu vini kaut ko atradis un neko.Starpcitu vini apsolija ka man maksas 200euro, bet Hollande man maksaja 50-60euro stradajot visas dienas pa 8-10stundas un vairak, bija ari nedeljas kad stradaju 4 dienas un maksaja 25euro nav smiekligi?..tas tik bija uz esanu ne vairak pat uz celju majaas nebija.NETICIET VINIEM!KRAPNIEKI!