www.sudzibas.lv Alteya darbs ārzemēs

Alteya - darbs ārzemēs

UZMANĪBU visiem, kas vēlas braukt strādāt ārzemēs caur aģentūru Alteya Rīgā Brīvības ielā 37, iesaku to nedarīt, jo tā ir tikai naudas krāpšana. Aizbraucot galapunktā jums nebūs ne solītais dzīvesvietas nodrošinājums, un ne tuvu tas atalgojums kas solīts sludinājumā. Samaksāsiet 200Ls šai aģentūrai par iekārtošanu vergošanā. ESIET UZMANĪGI!!! Tikko atkal izsludinātas vakances uz DHL noliktavām!!! Lūdzu nebrauciet, ļoti smagi jāstrādā par 100 mārciņām nedeļa un darbs ir pēc padarītā, ne stundās, kā to sola sia Alteya! tas nozīmē ka par 400 mārciņām vairāk nenopelnīsiet mēnesī, dzīves vieta nav nodrošināta, pašiem jāmeklē un jāapmaksā, kā rezultātā no šādas samaksas nekas pāri nepaliek, knapi nopirkt maizi var!!! Kā šādiem krāpniekiem var piešķirt kādu vēl licenci, vsaa tas būtu ievērīgāk jāpārbauda, kam tādas piešķirt!

Z Zane 06.07.2010

vsaa licences nepiešķir, tās piešķir NVA, kur Jums arī vajadzētu sūdzēties par šo lietu. Varbūt tas var būt par pamatu licences atņemšanai.

L lija 13.11.2010

Vislielākā krāpnieku aferistu firma Lv, kur šitā var krāpties un solīt to kā nav un nebūs. Tos darba devējus nav ne acīs redzējuši, bet tā nostāstīs( cik labi) ka maz neliksis. Un arī otrā galā tādi paši kāsēji kā Sabļina jeļena tagad Anna.

Nekādā gadījumā viņiem neticiet un caur šo firmu nebrauciet.

Info: +371 20313275