Alpino Pērle ārstu prakse - ŠAUSMAS!!!

Lūdzu... Sievietes un māmiņas! Esiet uzmanīgas un domājiet līdzi tam, ko Jums saka dakteri. Es taupijos šai sūdzībai jau 5us gadus, bet nu esmu cietusi ne tikai es, bet arī mans tuvs cilvēks no Dr.Ingunas Kārkliņas neprofesionalitātes un vienaldzības! Pirms 5 gadiem ierodoties pie dakteres sūdzējos par velkošām sāpēm kreisā sāna lejasdaļā (tobrīd pati neaizdomājos līdz likumsakarībām) viņa pt neaizsūtija mani uz analīzēm un izrakstija spēcīgāko Olfen! ES GANDRĪZ IZNĪCINĀJU SAVU BĒRNU (jo bērna ienākšana organismā vispārēji skaitas kā iekaisums ķermenī, kamēr ķermenis pieņem)! Protams ar to manas vizites beidzās pie šīs SUPERĪGĀS DAKTERES! Un tikko.. uzzinot, ka draudzene apmekle šo pašu dakteri jau nošausminājos.. ar tiem pašiem simptomiem ar ko viņa bijusi pie Dr.Ingunas Kārkliņas aizgāja uz citu klīniku un tur specialists nošausminājās kā vispār līdz tādam ir varētz novest ķermeni, jo var redzēt, ka tas ir bijis jau kādu laiku tā!
LŪDZU! Domājiet līdzi pašas un sargiet sevi no sliktiem ārstiem!

20.12.2018

I Ineta Jansone 21.12.2018

Pie dr.Kārkliņas eju vairāk kā 10 gadus. Fantastiska ārste!

S Sintija 21.11.2019

Jūs taupījāties 5 gadus? Kam ? Sūdzībai? Ejiet Pie psihoterapeita um tieciet galā ar savām neirozēm in aizvainojumu.
Man pateicoties ārstes Kārkliņas rūpēm , IR bērns. Un mans ceļš nebija viegls...

E Evija_L 01.11.2020

Es gadiem ilgi periodiski izjūtu aizvainojumu pret šo ārsti. Man viņa tika ieteikta no māsīcas puses, kā laba. Es tik ļoti vīlos viņas vieglprātīgajā attieksmē. Cietu es un cieta mans bērns. Attieksmes pret darbu un klientu dēļ. Man ļoti žēl. Man tas sāp aizvien. Esmu gājusi terapijā ilgstoši, bet sāpes neviens nenoņems. Varbūt laiks nesīs piedošanu. Ja viss rit gludi- forši tiem! Bet, ja nu nerit tik gludi? Attieksme ir ĻOTI no svara.
Es tiešām emocionāli esmu ar Tevi līdzās un saprotu, kā jūties, jo arī gadiem ilgi grūti tikt pāri emocionālajai traumai. Es tiešām gadiem ilgi domāju par viņu un domāju, kā vajadzētu uzrakstīt ne vien atsauksmi, bet privātu vēstuli un nosūtīt grāmatu, kas viņai, iespējams, atvērtu acis un sirdi, mainītu attieksmi pret atsevišķiem jautājumiem.
Brīnišķīgi, ka citām ir bijušas labas pieredzes. Brīnišķīgi! Man prieks par jums! Neesiet tik aprobežotas, ka nepieņemat citu pieredzes un sūtat atbrīvoties no "neirozēm". Priecājaties, ka jums nav bijis jāpastaigā tādās kurpēs, kas rada ilgstošas sāpes. Ārsta paviršas un vieglprātīgas, bezrūpīgas attieksmes dēļ. Ja jums ir bērns, tad droši vien spējat iztēloties, kā sāp mammai, kuras bērns cietis. Mana grūtniecība bija elle. Un es nenoliedzu, ka citai, kurai paveicās ar apstākļiem, nebija tādu problēmu, ārsts bija tīri OK.
Paldies, ka uzrakstīji šo atsauksmi! Tu neesi viena tāda! Ar šādu pieredzi ar šo ārstu. Ja varētu pagriezt laiku atpakaļ NEKAD neizvēlētos viņu. Nu, ne par ko, nekad.