Ārstu prakse Alpino Pērle - DR. SARMĪTE LAZDA

уважаемые мамочки, если вам дорог ваш малыш, ваши нервы и здоровье, не обращайтесь к педиатору DR. SARMĪTE LAZDA, это вообще не просто не компетентный врач, все дети нервные, с страшными пороками и с заторможеенным развитие, к ребенку может подойти, с холодными руками и будет удивлятся чего плачет.

M Monika 18.04.2012

Pilnīgi noteikti nepiekrītu!

Kopš 2009. gada nopietnos un mazāk nopietnos jautājumos par mūsu 3 bērnu veselību vēršamies pie dr. Lazdas. Sarmīti Lazdu kā profesionālu un pieredzējušu bērnu ārstu mums ieteica laikā, kad meita 4 mēnešu vecumā smagi saslima un no ģimenes ārsta nopietnu palīdzību un pārliecinošus padomus īsti nesaņēmām. Tieši dr. Lazdas padomi un ieteiktās ārstēšanas metodes ir veicinājušas mūsu bērnu atveseļošanos vienmēr un nekļūdīgi. Dr. Lazdas atsaucība un pieejamība arī ārpus darba un pieņemšanas laika priekš mums vienmēr ir radījusi drošības un stabilitātes sajūtu, īpaši brīžos, kad bērns ir slims un padoms ir nepieciešams nekavējoties. Turklāt dr. Lazda mūsu gadījumā ir lielisks atbalsts arī vecākiem, jo bērna slimības laikā bērnam ir svarīgi, lai blakus būtu mierīgi, loģiski domājoši un par ārstēšanas gaitu un metodēm droši un pārliecināti vecāki.

Man noteikti nav iebildumu, ja vizītē pie bērnu ārsta, ārsts patiešām veic bērna apskati un interesējas par manu bērnu, kā arī nepieciešamības gadījumā rekomendē apmeklēt kādu speciālistu.

Sūdzības autores teksts par dr. pieiešanu pie bērna ar aukstām rokām vienkārši ir muļķīgs un nevietā!!

Mēs ar pilnu atbildību iesakām Sarmīti Lazdu kā lielisku, rūpīgu, precīzu un atbildīgu ārsti. Kaut vairāk būtu tādu ārstu kā Sarmīte Lazda!!

ar cieņu,

3 bērnu mamma.