ALNA MK Ulvis Bujans - Krāpšana

Sveiki neuzķeraties uz Ulvja Bujāns nemaksā par padarīto darbu naudu un neatbild uz zvaniem vai izziņām iepriekš bija firma Alna Mk tagad varbūt jau ir citu uztaisījis ir apkrāpis vairākas brigādes sākuma Sola visādus brīnumus lai cilvēki strādātu.

K

I ilrgjefiho 21.04.2023

Cilvēki mīļie, kā jūs varat piekrist strādāt tādā firmelē, kur apgrozījums ir niecīgs, bet nodokļu parādi milzīgi? Ir taču lursofts, kur to visu var noskaidrot sekundēs

Good Intentions 21.04.2023

Piekrīt dēļ algas aploksnē.

Alnis uz BMW. Viss kā un tam vajadzētu būt.

U Ulvis Bujāns 09.06.2023

ULVIS BUJĀNS ir totāls apisējs,čakarē ārā cilvēkus.
Viņi izdara savu darbu, bet maksāt viņš par padarīto pat netaisās vispirms sola,bet pēc laikā vnk ignorē jūs ar visādiem attaisnojumiem. Neiesaku ar šo personu sapīties,jo darbu būsiet padarijuši,bez atalgojuma.

R Reinis Ruskulis 11.10.2023

Ulvis Bujāns krāpnieks un uzmetējs, nesamaksāja par piegādātajiem materiāliem.
Ilgi solijumi tad pats pat piedāvā kaut kādus atmaksas grafikus kurus , protams, nepilda.

U Ulvis Bujāns 20.10.2023

Kur viņam tagad ir objekts? Gribu satikt viņu!