www.sudzibas.lv Allo Taxi запрашивают высокие цены

Allo Taxi - запрашивают высокие цены

Как-то отдыхала с друзьями в ресторане. Когда пришло время ехать домой. Решила воспользоватся услугами фирмы такси Allo-taxi. Говорю мне нужно доехать до Олайне. С меня потребовали 15 лат. Это за 20 км от центра! Как так??? Смотря тарифы указано 1.25 Ls за посадку и 0, 25 сантим за километр. по подсчетам 6, 25 получается! Ладно бы таксист потребовал 10 лат, еще согласилась бы. А такую цену взвинтил. Позвонила в фиксированое такси и доехала до олайне за 8 лат!

K

A Allo Taxi 05.11.2011

Brauciena garums 22.5 km ceļā pavadītais laiks apmēram 28 min. Balsojot uz ielas tas ir apmēram 15 Ls. Izsaucot pa telefonu 22311311 tas maksās apmēram 9 Ls. Viss apmēram saskan

F fuma 30.11.2011

Litrs degvielas maksā latu. Normālās valstīs viena kilometra cena ir pielīdzināta viena litra degvielas cenai. Ja kādu neapmierina 1.50 iekāpšna un 50 santīmi par kilometru, brauciet ar sabiedrisko transportu. Aiz rokas taksī nevienu nevelk, un TAKSOMETRS NAV DOMĀTS NABAGIEM !!!

K kārlis 20.02.2012

Tagad saprotu, pirms izsaukšanas taksi, ir jāuzzin cena.Mans gadījums-parasti no centra uz mājām Mārupi, ar Baltic Taxi izmaksāja 6-8ls.Draugs ieteica Panda taksi, tas izmaksāja 4, -ls, biju izbrīnīts...Tagad zinu, kura taksometra kompāniju pasūtīšu...