www.sudzibas.lv Allo Taxi naudas neizdošana

Allo Taxi - naudas neizdošana

Labdien!Vēlos paust savu negatīvo pieredzi ar ALLO TAXI.Viss sākās ar to,ka 18.03 naktī izsaucu taxi no šīs firmas..Sīkums,ka taxi atbrauca vēlāk nekā tika runāts.Viss sākās ar to,ka iekāpjot taxi,summa jau bija 1.40ls,kaut gan viņu cenu tarifā norādīts,ka iekāpšana ir 1.25ls.Var jau būt,ka pieskaitīja laiku kamēr nācām uz taxi,lai gan līdz taxim vajadzēja iet kādas nepilnas 5min.Kad vajadzēja maksāt par braucienu,taksists summu nenosauca,bet to redzēju uz skaitītāja,izdodod naudu,taksists izdeva tikai papīrnaudu.Pati strādāju veikalā,tāpēc esmu pieradusi,ka klientam jāizdod visa nauda,kad jautāju kur ir santīmi,taksists teica,ka nav ko izdot,bet sameklējot savu maciņu,taksistam tas tik pilns skanēja ar santīmiem,meklējot atlikušo summu,taksists maku bija pavērsis uz manu pusi,tā kā redzēju,ka viņam ir ko izdot!!!Taksists izdod man it kā atlikušo summu,bet saku,ka skaitītāja bija tik,ka jāizdot tik.Ko taksists!Tāds nekaunīgs!Viņš man nosauc skaitītāja summu,kas tajā brīdi uz ekrāna,kas nebija apturēts brauciena beigās,tas tik uz priekšu gāja.Tāds nekauņa!!!Gala rezultātā vienalga viņš neizdeva visu atlikušo summu!Kā var apkalpot klientus,ja nevar izdot naudu!!!Biju ļoti vīlusies šajā ALLO TAXI!!!Man vienmēr taxos tika izdota precīza nauda!Kāpēc jāsaka-jāmelo,ka nav ko izdot,ja beigās ir ko izdot!!!

K

Ausainītis 18.03.2012

Nabaga taksists! Nedod Dievs vairāk šadas klientes!

K kurmiks3 18.03.2012

Saulit, cilveks pets izlems vai atstat dzeramnaudu vai nee!