www.sudzibas.lv Alldoors Slikts serviss

Alldoors - Slikts serviss

Pasūtījām iekšdurvis, piegāde bij ok, bet uzstādīšana zem katras kritikas. Meistars Aleksandrs ielika durvis, tika samaksāts 1/2 par darbu. Apmales teica likšot citā dienā, pats nolika dienu un laiku.. Neieradās un necēla tel.. Vēlāk nolika citu dienu, arī neatbrauca un necēla tel. Ļoti nekorekta rīcībā pret klientu.

A Alldoors.lv 06.11.2020

Labdien, Veidneres kundze!

Vispirms vēlamies pateikties Jums par to, ka šajā, ļoti nepatīkamajā gadījumā ar meistaru Aleksandru, Jūs tomēr nepārtraucāt sadarbību ar mums! Tā bija pilnībā mūsu kļūda, ka mēs bijām pārvērtējuši mūsu kolēģa korektumu sava darba izpildē.

Taču mūsu vecākais meistars Vjačeslavs bija priecīgs, ka varēja paveikt darbu līdz galam, jo pretējā gadījumā, diemžēl mūsu kolēģa dēļ, Jums būtu liekas rūpes, un uz mūsu sirdsapziņas – kliente, kuras uzticību mēs nebūtu attaisnojuši, kā arī nepabeigtais uzdevums.

Tagad mēs būtu ļoti pateicīgi, ja mēs varētu pateikt, ka tas, par ko Jūs pilnīgi pamatoti sūdzējāties, ir izlabots, un sūdzība ir zaudējusi savu aktualitāti – ja Jūs nospiestu “zaļo podziņu”.

Mūsu firmai ir ļoti svarīgi, ka mūsu klienti ir apmierināti ar mūsu darbu, jo tikai tādā gadījumā mēs varam cerēt uz klientu uzticību. Mūsu kļūdu gadījumā, mēs, pašsaprotami, uzņemamies pilnu atbildību un mēģinam tās labot, cik ātri vien iespējams.

Iepriekš pateicoties,

cieņā,

Alldoors.lv

K Kristine Veidnere 07.11.2020

Tiešām paldies meitaram Vjačeslavam par padarīto darbu. Durvis jau kopumā ir labas,tikai žēl,ka Aleksandram nav tik atbildīga rīcība. Paldies,lai Jums veicas!

M Marsu 24.10.2021

SIA "Visas durvis un akmens" Alldoors

Заказала 5 дверей в конце июня.Обещали сделать за месяц-полтора.Все привезли через 2 месяца.Еще через полторы недели пришел мастер и оказалось,что 2 двери не того фасона,наличники не той ширины, а одна дверная коробка не того цвета. Обещали поменять через неделю.Попросила при получении в Белоруссии проверить
цвет и размер.Побожились,что все будет исполнено.Заказ пришел через месяц.Через неделю пришел мастер, но оказывается, что наличники Все-таки не не той ширины.Пообещали, что сделают наличники сами.
Уже конец октября и когда закончится эта эпопея не известно.
По телефону обещают вежливо и с потрясающим спокойствием,но понятно, что ты им уже надоел своими претензиями.
Я в ,,восхищении,, от стиля работы этой фирмы.Благодарю за испорченные нервы и долгое ожидание. Советую всем ,кто хочет связаться с этой так называемой фирмой запастись безграничным терпением и чем-нибудь успокоительным.