www.sudzibas.lv Alldoors Slikts serviss

Alldoors - Slikts serviss

Pasūtījām iekšdurvis, piegāde bij ok, bet uzstādīšana zem katras kritikas. Meistars Aleksandrs ielika durvis, tika samaksāts 1/2 par darbu. Apmales teica likšot citā dienā, pats nolika dienu un laiku.. Neieradās un necēla tel.. Vēlāk nolika citu dienu, arī neatbrauca un necēla tel. Ļoti nekorekta rīcībā pret klientu.

A Alldoors.lv 06.11.2020

Labdien, Veidneres kundze!

Vispirms vēlamies pateikties Jums par to, ka šajā, ļoti nepatīkamajā gadījumā ar meistaru Aleksandru, Jūs tomēr nepārtraucāt sadarbību ar mums! Tā bija pilnībā mūsu kļūda, ka mēs bijām pārvērtējuši mūsu kolēģa korektumu sava darba izpildē.

Taču mūsu vecākais meistars Vjačeslavs bija priecīgs, ka varēja paveikt darbu līdz galam, jo pretējā gadījumā, diemžēl mūsu kolēģa dēļ, Jums būtu liekas rūpes, un uz mūsu sirdsapziņas – kliente, kuras uzticību mēs nebūtu attaisnojuši, kā arī nepabeigtais uzdevums.

Tagad mēs būtu ļoti pateicīgi, ja mēs varētu pateikt, ka tas, par ko Jūs pilnīgi pamatoti sūdzējāties, ir izlabots, un sūdzība ir zaudējusi savu aktualitāti – ja Jūs nospiestu “zaļo podziņu”.

Mūsu firmai ir ļoti svarīgi, ka mūsu klienti ir apmierināti ar mūsu darbu, jo tikai tādā gadījumā mēs varam cerēt uz klientu uzticību. Mūsu kļūdu gadījumā, mēs, pašsaprotami, uzņemamies pilnu atbildību un mēģinam tās labot, cik ātri vien iespējams.

Iepriekš pateicoties,

cieņā,

Alldoors.lv

K Kristine Veidnere 07.11.2020

Tiešām paldies meitaram Vjačeslavam par padarīto darbu. Durvis jau kopumā ir labas,tikai žēl,ka Aleksandram nav tik atbildīga rīcība. Paldies,lai Jums veicas!